Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Oferty wakacyjne First Minute – czy warto ?

Oferty wakacyjne First Minute – czy warto ?

Data: 1 październik 2016

Oferty wakacyjne First Minute – czy warto ?


Nie zawsze warto czekać z zakupem wymarzonych wakacji do ostatniej chwili. Wiedzą o tym ci wszyscy, który na ostatnią chwilę próbowali bezskutecznie rezerwować wyjazdy dla większych grup osób, a także ci, których upatrzone propozycje szybko się wyprzedawały. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad zaplanowaniem wyjazdu na długo przed faktycznym wylotem. Takie oferty reklamowane są pod nazwą FIRST MINUTE i zawsze niosą ze sobą wiele korzyści.

First minute to nic innego jak przedsprzedaż. Zazwyczaj rusza ona tuż po zakończeniu poprzedniego sezonu wakacyjnego. W przeciwieństwie do tak znanych i lubianych ofert last minute, rezerwując wyjazd na długo przed wyjazdem płacimy nie tylko za wakacje. Dostajemy mnóstwo dodatkowych gwarancji, za które zazwyczaj musielibyśmy sporo płacić.

Na początek – rabaty. W stosunku do cen katalogowych ceny ofert w promocji first minute są tańsze często nawet o ponad 60%! To naprawdę dużo, a jeśli planujemy wyjazd z dziećmi, to także możemy liczyć na duże zniżki. Pociechy zazwyczaj płacą wyłącznie koszt przelotu albo mają zniżki procentowe. Na takie propozycje nie możemy liczyć w last minute, bywa również tak, że dzieci płacą pełną kwotę.

Dodatkowo organizatorzy prześcigają się w pomysłach dodatkowych korzyści, jakie mogą zaoferować swoim klientom w przedsprzedaży. Standardowym udogodnieniem są pakiety gwarancji. Większość klientów może liczyć na gwarancję niezmienności ceny, która oznacza, że nawet przy drastycznym wzroście kursu walut, podwyższeniu opłat lotniskowych czy paliwowych, cena oferty nie ulegnie zmianie.

Kolejną gwarancją jest gwarancja najniższej ceny – w określonym czasie nie będzie możliwe zarezerwowanie tej oferty w niższej cenie niż widoczna na umowie. Trzecią gwarancją jest gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji. Jeśli nasze plany się zmienią, możliwa będzie zmiana kierunku, hotelu czy terminu wyjazdu bez dodatkowych opłat! Oprócz tego często proponowane są promocyjne stawki ubezpieczeń, także tych od kosztów rezygnacji. O dokładne korzyści z wczesnej rezerwacji warto podpytać konsultanta, w przypadku każdego organizatora mogą one się zmieniać.

Zainteresowany ofertami first minute? Sprawdź nasze propozycje tutaj: https://www.traveligo.pl/first-minute


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009