Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Wypoczynek wśród gór i lasów - jakie ma zalety?

Wypoczynek wśród gór i lasów - jakie ma zalety?

Data: 26 listopada 2019 Region: Beskidy

Wypoczynek wśród gór i lasów - jakie ma zalety?


Bez względu na to, gdzie jedziesz i w jakim towarzystwie, jeśli jest to wyjazd o charakterze wypoczynkowym, jego cel jest jeden - dobrze się bawić, zapomnieć o problemach dnia codziennego, nabrać siły, energii i dystansu! Gdzie można to zrobić najlepiej? Oczywiście w górach! Najlepiej zaś w Górach Sanocko-Turczańskich.

Góry Sanocko-Turczańskie bez tajemnic

Nie są tak popularne jak Tatry czy Karkonosze, ale nic nie szkodzi - są w równym stopniu urokliwe! Co wiecej, oferują możliwość wyjątkowego wypoczynku w ciszy i spokoju, bez tłumów turystów, co ma miejsce w innych bardzo znanych zakątkach. Dzięki temu możesz tu z powodzeniem wypocząć, bez przeszkód odkrywać piękno natury i po prostu cieszyć się tym, że tu jesteś!

Góry Sanocko-Turczańskie należą do Beskidów Lesistych. Najbardziej rozpoznawalnymi miejscowościami w ich okolicy są m.in. Ustrzyki Dolne, Sanok, Przemyśl, Arłamów.

 

Z naturą za pan brat

Specyficzny górski klimat pozytywnie wpływa na organizm - nie jest to tajemnicą. W górach możesz oddychać czystym powietrzem, napawać się pięknymi widokami, uciec od gwaru miasta... Niezależnie od tego, z kim planujesz górski wypoczynek, w tym zakątku kraju możesz spędzać czas aktywnie, tak jak lubisz.

Góry Sanocko-Turczańskie oferują moc atrakcji. Przede wszystkim wspomniane już bajeczne widoki - warto wspomnieć, że góry te pokryte są w większości gęstymi lasami bukowymi. To tzw. buczyna karpacka, naturalnie występująca w tym obszarze kraju. Niezliczone szlaki turystyczne są doskonale oznakowane. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - zarówno miłośnicy adrenaliny i sporych wyzwań, jak i ci, którzy dopiero odkrywają radość płynącą ze zdobywania górskich szczytów.

 

Najwyższy poziom relaksu

Aktywny wypoczynek w górach... męczy. Maszerując górskimi szlakami, odzyskasz spokój ducha i wspaniałe samopoczucie, ale zmęczysz się fizycznie. Co zrobić, by kolejnego dnia również móc wyruszyć na szlak w doskonałym humorze i z pełną energią? Jest na to prosta rada - pełen relaks po zejściu do bazy.

Najlepszą bazą na wyprawy w góry tego regionu jest zaś Hotel Arłamów. Znajdziesz tu nie tylko przestronne, komfortowe i urządzone ze smakiem pokoje, ale także bogatą ofertę spa & wellness. Masz ochotę na sesję w świecie saun? A może wolisz rozluźnić mięśnie w strefie basenów? Wybór należy do Ciebie! Więcej szczegółów znajdziesz pod adresem www.arlamow.pl/hotel-z-basenem-w-gorach

Możesz ponadto skorzystać z szerokiej oferty zabiegów spa i medycyny estetycznej. W końcu kiedy jest lepszy czas na to, by zadbać o ciało i urodę jak nie na urlopie? Baw się, relaksuj, ciesz bliskością gór i natury, w hotelu odkryjesz nową jakość wypoczynku!GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009