Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Kulig w Zakopanem – obowiązkowa atrakcja podczas zimowego ...

Zima w Tatrach

Zima w Tatrach


Data: 3 lutego 2020 Region: Tatry

Kulig w Zakopanem – obowiązkowa atrakcja podczas zimowego wypoczynku w Tatrach


Tatry zawsze robią wrażenie. Wiosną i latem urzekają zielenią oraz przyrodą, jesienią prezentują się
w fascynujących odcieniach złota i czerwieni. Uważamy jednak, że najciekawiej jest tam zimą, gdy pokrywa je biały, miękki puch. Sceneria jest bajeczna. Poza tym można spędzać całe dnie na nartach, bądź łyżwach. Turyści, którzy liczą na relaks i chcą dowiedzieć się, czym jest prawdziwa zabawa z góralami, powinni skorzystać z popularnej atrakcji i przejrzeć oferty typu – kuligi góralskie Zakopane.

Cudowne widoki, nieziemski relaks

W góry często przyjeżdżamy po to, by odpocząć, zrelaksować się, odreagować stres i choć na chwilę zupełnie odciąć się od wszystkich trosk. Poza tym pozwalają one inaczej spojrzeć na wiele spraw i nabrać do nich dystansu. Pomyślcie, jak miło byłoby mknąć saniami przez najpiękniejsze tereny, obserwować łąki, lasy, szczyty górskie, napawać się ciszą i specyficzną atmosferą. Przejażdżka saniami to rewelacyjny pomysł na spędzenie czasu w słoneczny, mroźny dzień lub po zmroku, gdy góry pokazują swoje inne oblicze. Kulig Zakopane wystarczy wpisać tą frazę do wyszukiwarki, by przekonać się, jak wielu zwolenników ma atrakcja. Górale na temat wyśmienitej zabawy wiedzą wszystko. Dlatego uczestnicząc w organizowanych przez nich rozrywkach mamy pewność, że zadbają o to, by nasz nastrój był doskonały. Wystarczy zapoznać się z ofertą na https://www.cot.pl/kuligi-ogniska-zakopane. Kulig zwieńczony jest ogniskiem, na którym skosztować można tradycyjnych dań i oczywiście rozgrzać się przy pomocy napoju wysokoprocentowego. Anegdoty opowiadane przez gospodarzy poprawiają humor, a rytmy góralskiej kapeli zachęcają do tańca i śpiewu.

Przez Dolinę Chochołowską

Tatry posiadają wiele ciekawych zakątków. Jednym z nich jest Dolina Chochołowska. Jej czar doceniają wszyscy. Ogromna przestrzeń, nieprawdopodobne pejzaże, spokój – tam bez problemu można się odprężyć. Zimą miejsce jest pełne magii. Dlatego warto zwrócić uwagę na kuligu w Zakopanem w Dolinie Chochołowskiej. Wspomnienia z takiej atrakcji na długo zostaną w pamięci. Miło będzie do nich wracać.

Góry w zimowym wydaniu są bardzo interesujące. Gwarantują rozmaite aktywności, świetną zabawę i widoki wręcz nierealne, niczym te z najpiękniejszej baśni. Każdy, kto sądzi, że Tatry wyłącznie w otoczeniu zieleni zachwycają, powinien poznać je zimą.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009