Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Wietrzymy (foto)archiwa

Akcja wietrzymy (foto)archiwa

Akcja wietrzymy (foto)archiwa


Data: 23 kwietnia 2012 Region: Bielsko-Biała

Wietrzymy (foto)archiwaGłównym celem akcji "Wietrzymy (foto)archiwa" jest stworzenie unikatowego albumu archiwalnych zdjęć miasta Bielsko-Biała. Zamiarem organizatorów jest, aby mieszkańcy Bielska-Białej i okolic,
wspólnie z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej stworzyli wyjątkowy album pokazujący, jak ich indywidualne historie pomogły w utrwaleniu historii miasta. Będzie to świetna okazja do pokazania miasta z różnych, często nieznanych perspektyw.


Prosimy mieszkańców o udział w akcji i podzielenie się swoimi zbiorami archiwalnych fotografii. Na ich podstawie powstanie miejskie archiwum, które udostępnione zostanie na stronie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, a także na oficjalnym miejskim fanpage'u w serwisie Facebook facebook.com/pl.bielskobiala. Każdy uczestnik akcji, w ramach podziękowań otrzyma drobny upominek.

Akcja trwać będzie od 16 kwietnia do 16 maja 2012r. Prosimy o przynoszenie archiwalnych fotografii do Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej (Plac Ratuszowy 4, Bielsko-Biała) w godzinach
otwarcia instytucji. Zdjęcia należy przekazywać w kopercie opatrzonej imieniem, nazwiskiem, liczbą zdjęć oraz numerem telefonu właściciela. Prosimy także o podpisanie każdego zdjęcia na odwrocie.

Zdjęcia zostaną zeskanowane i zwrócone właścicielom po 20 maja 2012r. 


Komentarze

 

  • dodano listopada 17, 2017 15:05

    Dodany przez: ada , temat: odp

    temat postu jest bardzo fajny

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009