Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

beskidy24 / Regulamin portalu

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy beskidy24.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie. Redakcja beskidy24.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności z zachowaniem ustawowych wymogów formalnych (powiadomienie użytkownika z odpowiednim wyprzedzeniem). Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników serwisu beskidy24.pl Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, prosimy nie odwiedzać serwisu beskidy24.pl

Nie wysyłamy niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z serwisem beskidy24.pl.

Przykładamy dużą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują w serwisie swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy publikowane są na podstawie dostarczonych przez niego materiałów i podanych informacji. W miarę możliwości i sygnałów od użytkowników, staramy się eliminować oferty, które wskazują na ich nieuczciwość, nierzetelność lub na rażąco niski poziom świadczonych usług.

Zadaniem portalu Beskidy24 jest rozpowszechnianie wiedzy i informacji związanych z Beskidami oraz ogólnie tematyką górską.

Serwis beskidy24.pl został stworzony, aby pomagać internautom w znalezieniu miejsc noclegowych i innych ofert turystycznych. Informacje, które udostępniamy powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnymi doświadczeniami, ewentualnie konfrontowane z innymi źródłami informacji. Nie weryfikujemy każdego ogłoszenia, tak samo jak np. ogłoszenie umieszczane w gazecie, nie jest weryfikowane przez redaktorów tej gazety. Jeżeli oferta jest przez nas sprawdzona i zgodna z prawdą, wówczas takie ogłoszenie jest specjalnie dodatkowo oznaczone.

Tekst, zdjęcia, grafika a także układ graficzny prezentowanych w nim informacji i inne dokumenty zawarte w serwisie Beskidy24.pl są chronione prawami autorskimi. Wszelkie ich wykorzystywanie poza osobistym użytkiem jest zabronione.

Kopiowanie, powielanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie oraz wszelkie inne formy komercyjne są możliwe tylko i wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

Użytkownicy zapewniają że wykorzystywanie materiałów zdobytych za pośrednictwem portalu Beskidy24.pl, chronionych prawami autorskimi na rzecz osób trzecich, czyli kopiowanie, przesyłanie, i publiczne udostępnianie odbywa się za zgodą tych osób.

Użytkownicy udostępniając swoje materiały w Naszym serwisie wyrażają automatycznie zgodę na ich wykorzystywanie przez pozostałych użytkowników tylko do użytku osobistego. Wszelkie zmiany takie jak redagowanie, kopiowanie i rozpowszechnianie tych materiałów możliwe jest tylko i wyłącznie przez serwis Beskidy24.pl

Jeśli w regulaminie znajdą się zapisy niezgodne z przepisami prawa lub zawierające klauzule niedozwolone są one nieobowiązujące.

Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem regulują przepisy prawa polskiego.

Kontakt do właściciela serwisu i administratora można uzyskac w zakładce Kontakt.

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009