Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

beskidy24 / Polityka prywatności

  1. Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy beskidy24.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności.
  2. Redakcja beskidy24.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności z zachowaniem wymogów prawa (powiadomienie użytkownika i zachowanie odpowiedniego terminu zmiany).
  3. Podstawową zasadą której się trzymamy to: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników serwisu beskidy24.pl
  4. Nie wysyłamy informacji reklamowych, które nie są związane z naszym serwisem.
  5. Serwis beskidy24.pl został stworzony, aby pomagać internautom w znalezieniu miejsc noclegowych i innych ofert turystycznych. Informacje, które udostępniamy powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnymi doświadczeniami, ewentualnie konfrontowane z innymi źródłami informacji. Nie weryfikujemy każdego ogłoszenia, tak samo jak np. ogłoszenie umieszczane w gazecie, nie jest weryfikowane przez redaktorów tej gazety.
  6. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Przykładamy dużą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują w serwisie swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy publikowane są na podstawie dostarczonych przez niego materiałów i podanych informacji. W miarę możliwości i sygnałów od użytkowników, staramy się eliminować oferty, które wskazują na ich nieuczciwość, nierzetelność lub na rażąco niski poziom świadczonych usług.

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009