Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

beskidy24 / Regulamin forum

Każdy użytkownik biorący udział w rozmowach na forum, pisząc post, zgadza się z niniejszym regulaminem.

Forum powstało z myślą o użytkownikach, którzy chcą porozmawiać, podzielić się informacjami lub czegoś dowiedzieć w tematyce górskiej lub zbliżonej. Należy mieć to na uwadze pisząc post lub odpowiadając na post innego użytkownika.

Używanie wulgarnych słów, obrażanie innych użytkowników lub łamiąc ogólnie przyjęte zasady moralne jest zabronione. Użytkownik nie stosujący się do wymienionych w tym punkcie norm zostanie zablokowany lub usunięty z forum.

Prosimy sprawdzać przed założeniem wątku lub przed zadaniem pytania czy temat ten nie pojawił się już wcześniej na forum. Prosimy korzystać w tym celu z wyszukiwarki.

Podczas pisania staramy się jak tylko możemy zachować zasady polskiej pisowni oraz nie odbiegać zbytnio od tematu głównego w danym wątku.

Staramy się nie nadużywać znaków interpunkcyjnych oraz emotikonek.

Zamieszczanie linków do zdjęć prezentowanych na forum (jeszcze do uzgodnienia)

W przypadku chęci zamieszczenia zapowiedzi imprezy lub innej formy reklamy nie umieszczamy tego na forum lecz piszemy na adres e-mail: portal@beskidy24.pl  Postaramy się w miarę możliwości zamieszczać tego typu ogłoszenia w odpowiednim dziale.

Dopuszczamy możliwość linkowania w treści posta pojedynczych zdjęć w nieprzekraczalnej szerokości 500 pikseli. Należy również mieć na uwadze, aby zdjęcie było zoptymalizowane pod kątem wielkości pliku, aby strona nie ładowała się w nieskończoność. Należy bezwzględnie pamiętać, że link do zdjęcia na forum będzie działał cały czas, stąd nie należy np. po paru dniach usuwać zdjęcia z pierwotnej lokalizacji (chyba, że jednocześnie pojawi się link na forum).

Wszelkie materiały napisane lub udostępniane na forum lub w obrębie podstrony użytkownika mogą zostać wykorzystane przez portal Beskidy24 tylko i wyłącznie w obrębie serwisu.

Każda osoba nie stosująca się do regulaminu będzie upominana lub całkowicie blokowana łącznie z usunięciem podstrony użytkownika i wszystkich danych tam zawartych


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009