Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Wynajem quadów w Tatrach - alternatywny sposób spędzania czasu w ...

Wynajem quadów

Wynajem quadów


Zalety zwiedzania gór na quadzie


Jak wspomniano w poprzednim akapicie rosnąca popularność zwiedzania gór na quadzie jest efektem licznych zalet tego typu aktywności. Wymienić wśród nich należy bowiem między innymi:

 • możliwość zobaczenia gór z innej perspektywy, ponieważ wycieczki buggy Tatry, czy wyprawa w góry na quadzie to zupełnie inne doznania niż piesze wędrówki po szlakach;
 • możliwość skorzystania przez szerokie grono osób, ponieważ na wyprawę można wybrać się zarówno indywidualnie, jak i wspólnie z rodziną, czy znajomymi;
 • możliwość zabrania na wyprawę dzieci (od lat 7), które będą podróżowały jako pasażerowie;
 • bezpieczeństwo, ponieważ wycieczki odbywają się wraz z przewodnikiem, który dba o to, by wyprawa była przyjemnością, a w jej trakcie nie dochodziło do niebezpiecznych zdarzeń;
 • wynajem nowoczesnych maszyn co pozytywnie wpływa zarówno na komfort jazdy of roadowej, jak i wspomniane wcześniej bezpieczeństwo;
 • możliwość dopasowania trasy do poziomu zaawansowania kierowcy, co sprawia, że zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane mogą przeżyć niezapomniane wrażenia;
 • pełne baki, co gwarantuje, że w trakcie wyprawy nie zabraknie paliwa;
 • możliwość wyboru wyprawy w opcji 1-, 2- lub 3-godzinnej;
 • ognisko z przekąską i zimnymi napojami dla osób, które wybrały wyprawę w opcji 3-godzinnej;
 • możliwość odbycia wyprawy na trasach z widokami na Tatry, Podhale i Gorce;
 • możliwość odwiedzenia lokalnych atrakcji, a także skorzystania z licznych szlaków turystycznych i rowerowych oraz wzięcia udziału w kuligu zimowym lub wyścigu narciarskim.

Podsumowując należy stwierdzić, że wynajem quadów lub buggy w Tatrach to doskonała alternatywa dla pieszych wędrówek po górach. Gwarantuje bowiem zupełnie inne doznania, których warto spróbować nie tylko samemu, ale również z rodziną, czy w gronie znajomych.


Data: 11 października 2023 Region: Tatry

Wynajem quadów w Tatrach - alternatywny sposób spędzania czasu w górach

Wyprawa w góry nie musi oznaczać pieszej wędrówki po szlakach, ponieważ można także wynająć quad, by wybrać się na wycieczkę po tatrach. Na czym to polega? Kto może skorzystać z takiego rozwiązania? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.Wynajem quadów w Tatrach - na czym to polega?


Jak wspomniano we wstępie czas w górach można spędzać nie tylko na pieszych wędrówkach, ale również w formie wycieczki na quadach, czy buggy. Wynajem quadów Tatry oferuje bowiem firma Gorceextreme, a usługa ta cieszy się coraz większą popularnością. Na czym polega w praktyce? Otóż, wynająć można zarówno quady, jak i buggy, co pozwala zwiedzić malownicze tereny Podhala oraz Gorców. Wycieczki odbywają się z przewodnikiem, a do wyboru jest wiele atrakcyjnych tras, które można dopasować do poziomu zaawansowania uczestnika wycieczki. Sama wyprawa może trwać jedną, dwie lub nawet trzy godziny, a w przypadku najdłuższej opcji cena obejmuje również ognisko z przekąską lub zimnymi napojami w schronisku. Wyprawy startują dwa razy dziennie, czyli o godzinie 10:00 i 14:00. W przypadku wcześniejszego uzgodnienia istnieje również możliwość zorganizowania jazdy wieczornej, co sprawdza się np. w trakcie wieczorów kawalerskich.Wycieczki buggy Tatry - kto może skorzystać z oferty?


Wycieczki buggy Tatry oraz wynajem quadów to oferta dedykowana dla szerokiego grona klientów. Kierowcy muszą oczywiście posiadać prawo jazdy kat. B, co wpływa na bezpieczeństwo w trakcie wycieczki. Wszyscy wynajmujący quad lub buggy przechodzą również niezbędne szkolenie oraz otrzymują kaski i inne akcesoria, dzięki czemu mogą czuć się bezpiecznie w trakcie wyprawy. Co istotne, sama wycieczka odbywa się z udziałem przewodnika, a jako pasażerowie mogą wziąć w niej udział również dzieci. Dla kogo zetem dedykowana jest oferta? Otóż, mogą z niej skorzystać:

 • osoby indywidualne;
 • pary;
 • rodziny z dziećmi (minimalny wiek dziecka wynosi 7 lat);
 • grupy przyjaciół, czyli np. osoby spędzające wieczór kawalerski, czy wspólny urlop w górach.

 

Jak widać wynajem quadów Tatry to oferta, która pozwala podziwiać malownicze górskie widoki praktycznie każdemu. Nie może zatem dziwić rosnąca popularność tej formy spędzania czasu w górach, co jest efektem jej licznych zalet.

GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009