Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "4 Pory Roku w Beskidach (Wiosna)" » Opis i wyniki

4 Pory Roku w Beskidach (Wiosna)

Opis

4 Pory Roku w Beskidach - plakatZapraszamy do wzięcia udziału w wiosennej edycji konkursu "4 Pory Roku w Beskidach". Jeśli lubisz wędrować po górach, chciałbyś podzielić się swoimi zdjęciami z innymi i przy okazji wygrać ciekawe nagrody, które przydadzą się na letnie wypady po górach.

WIOSNA
- nagrodami w edycji wiosennej są:

content-photoKomplet 10 map turystycznych + TrekBuddy - uniwersalny program do nawigacji GPS do telefonów komórkowych. Sponsorem nagród jest firma Compass Śpiwór Warmpeace Orion Regular - Najlżejszy w ofercie firmy Warmpeace śpiwór syntetyczny. Wypełniony jest trwałą, posiadającą wysoką odporność termiczną włókniną Primaloft®. Sponsorem nagrody jest Sklep turystyczny EXPEDITION

4 Pory Roku - 4 edycje konkursowe, w każdej z nich do wygrania bardzo ciekawe nagrody, które przydadzą się podczas wycieczek górskich, m.in.: mapy turystyczne, mapy GPS do telefonów komórkowych, akcesoria i ekwipunek turystyczny.

Najlepsze zdjęcie 4 edycji zdobędzie tytuł "Zdjęcie Roku" i otrzyma nagrodę główną, którą jest "Kurs Fotografii Studyjnej"

Zwycięskie zdjęcia

  • Beskidy Wschodnie... zdecydowanie wiosna...

    Beskidy Wschodnie... zdecydowanie wiosna...

    Autor: tomasz

    Średnia ocena: 4

    Liczba głosów: 8

Podsumowanie konkursu administratora

Najlepszym zdjęciem wiosennej edycji konkursu fotograficznego "4 Pory Roku w Beskidach" (zarówno w ocenie naszej jak i internautów) została fotografia Tomasza Okoniewskiego "Beskidy Wschodnie... zdecydowanie wiosna..."

Wspaniałe oddanie klimatu miejsca, zrównoważona kompozycja, mnogość planów, wschodząca zieleń kontrastującą z Cumulusami wędrującymi powyżej to cechy przyciągające uwagę. Jendak właśnie "ta" wydeptana pośrodku ścieżka, wijąca się granią po horyzont stała się tym najważniejszym, decydującym  elementem, wzbudzającym w nas uczucie tęsknoty do gór, wędrówki i zachwycania się nad takimi właśnie, urokliwymi zakątkami Beskidów.
...chciałoby się wszystko zostawić i po prostu pójść przed siebie. Panie Tomaszu - gratulujemy !!!

Pan Tomasz niniejszym otrzymuje komplet 10 map turystycznych + TrekBuddy (uniwersalny program do nawigacji GPS do telefonów komórkowych) + śpiwór Warmpeace Orion Regular. Zwycięskie zdjęcie wiosny "Beskidy Wschodnie... zdecydowanie wiosna..." nominowane jest tym samym do "Zdjęcia Roku" i nagrody głównej - "Kurs Fotografii Studyjnej".

Nadesłaliście blisko 100 prac z czego wiele zasłużyło na szczególne uznanie i oklaski:-). Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoją twórczością i tym samym zachęcamy do udziału w następnej, "letniej" edycji konkursu.


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009