Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "4 Pory Roku w Beskidach (Jesień)" » Opis i wyniki

4 Pory Roku w Beskidach (Jesień)

Opis

PlakatZapraszamy do udziału w jesiennej edycji konkursu "4 Pory Roku w Beskidach". Nadsyłanie prac do 30 listopada. Sponsorami nagród w konkursie jest firma Compass, sklep turystyczny EXPEDITION oraz "FotografiaPro" - Autorskie warsztaty fotograficzne profesjonalistów.

4 Pory Roku w Beskidach - nagrody - jesienna edycjaBardzo mocno zachęcamy do udziału w jesiennej edycji konkursu "4 Pory Roku w Beskidach". Pracę nadsyłać można do 30 listopada. Nagrodami w jesiennej edycji są:

Plecak Milo Zurr 70 L. + Kubek Termite Khone 440 ml (nagrody ufundowane przez sklep Expedition)
- Komplet 10 map turystycznych + TrekBuddy, uniwersalny program do nawigacji GPS do telefonów komórkowych (nagrody ufundowane przez firmę Compass

Przypominamy że najlepsze zdjęcie 4 edycji zdobędzie tytuł "Zdjęcie Roku" i otrzyma nagrodę główną, którą jest "Kurs Fotografii Studyjnej" ufundowany przez "FotografiaPro" - Autorskie warsztaty fotograficzne profesjonalistów.

FotografiaPro

O Nas
Jesteśmy grupą profesjonalnych fotografów, specjalistów w swoich dziedzinach. Chcemy podzielić się naszym bogatym doświadczeniem, pokazać jak od strony praktycznej wygląda nasza praca.

Wyróżniająca formuła Warsztatów FotografiaPro pozwala uczestnikom skoncentrować się na tym co najważniejsze, na praktyce. Naszym celem jest przygotowanie Was do pracy w zawodzie fotografa. Nie znajdziecie u nas wiadomości o budowie obiektywów, teoretycznych rozważań, ani analiz szumów matryc. Za to zdobędziecie wiedzę praktyczną o wykorzystaniu sprzętu, charakterze światła, kompozycji, organizacji sesji czy nawet o przysługujących Wam prawach autorskich i kontaktach z klientami.

 

Chcemy by uczestnictwo w Warsztach FotografiaPro było istotnym etapem Waszego rozwoju.

 

Zapraszamy na nasza strone: FotografiaPro.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009