Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "Relacje z Beskidów (Zima)" » Opis i wyniki

Relacje z Beskidów (Zima)

Opis

Zapraszamy do udziału w zimowej, pierwszej edycji konkursu "Relacje z Beskidów". Konkurs składa się z czterech etapów związanych z każdą z pór roku. W tej edycji prace można nadsyłać do 20 marca.

Konkurs "Relacje z Beskidów" skierowany jest do wszystkich turystów i każdego odwiedzającego nasz portal. Czekamy na Wasze najlepsze relacje, opowiadania, reportaże z zimy w Beskidach.
Sponsorami nagród w konkursie jest portal Beskidy24.PL.

Aby wziąść udział w konkursie wystarczy:
1) Zarejestrować się w portalu
2) Napisać relację i ją opublikować korzystając z możliwości swojego profilu (dobrze widziane jest też dołączenie galerii i podpięcie jej pod reportaż)
3) Przesłać do nas informację, że dany materiał jest materiałem konkursowym.

Po otrzymaniu od was takiej wiadomości, praca zostanie dodana do strony o konkursie jako praca konkursowa. Następnie wyłonimy 3 najlepsze naszym zdaniem prace i spośród nich wylosujemy zwycięzcę.

Bardzo mocno zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu "Relacje z Beskidów". Nagrodami w zimowej edycji są przewodniki (do wyboru jeden).

Gorce, Beskid Wyspowy, Beskid Makowski
Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, Beskid Mały
Beskidy na okrągło. Najciekawsze jednodniowe wycieczki okrężne

content-photo
content-photo
content-photoWszyscy właściciele kwater, którzy zamieszczą swoje napisane teksty relacji i nas o tym poinformują otrzymają prezentację swoich obiektów w wersji PREMIUM-MAX na 180 dni.

Kontakt w sprawach konkursu

Michał Kalisz

portal@beskidy24.pl

Podsumowanie konkursu administratora


Wyniki


Jedyną pracę nadesłał użytkownik axtom74. Praca pod tytułem "Gorący kubek za kominkiem" jest zatem pracą zwycięską.

"Gorący kubek ze schroniskową herbatą zaczął właśnie parzyć mnie w dłonie, choć przyniosłem go z okienka schroniskowej kuchni już kilka chwil temu. Przycupnąłem jak zwykle tuż za kominkiem i oparty o kanał wylotu spalin próbowałem rozgrzać się po zbyt długim marszu z doliny..."

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu !!!


Jedynym sponsorem konkursu jest portal Beskidy24.PL
logo sponsora

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009