Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "Relacje z Beskidów (Wiosna)" » Opis i wyniki

Relacje z Beskidów (Wiosna)

Opis

Zapraszamy do udziału w wiosennej, drugiej edycji konkursu "Relacje z Beskidów". Konkurs składa się z czterech etapów związanych z każdą z pór roku. W tej edycji prace można nadsyłać do 23 czerwca.

Konkurs "Relacje z Beskidów" skierowany jest do wszystkich turystów i każdego odwiedzającego nasz portal. Czekamy na Wasze najlepsze relacje, opowiadania, reportaże z wiosny w Beskidach.
Sponsorami nagród w konkursie jest portal Beskidy24.PL.

Aby wziąść udział w konkursie wystarczy:
1) Zarejestrować się w portalu
2) Napisać relację i ją opublikować korzystając z możliwości swojego profilu (dobrze widziane jest też dołączenie galerii i podpięcie jej pod reportaż)
3) Przesłać do nas informację, że dany materiał jest materiałem konkursowym.

Po otrzymaniu od was takiej wiadomości, praca zostanie dodana do strony o konkursie jako praca konkursowa. Następnie wyłonimy 3 najlepsze naszym zdaniem prace i spośród nich wylosujemy zwycięzcę.

Bardzo mocno zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu "Relacje z Beskidów". Nagrodami w wiosennej edycji są przewodniki/mapy (do wyboru jeden/jedna).

Przewodnik - Beskidy
Mapa laminowana - Beskid Niski
Przewodnik - Pieniny, Beskid Sądecki, Magura Spiska

content-photo
content-photo
content-photoWszyscy właściciele kwater, którzy zamieszczą swoje napisane teksty relacji i nas o tym poinformują otrzymają prezentację swoich obiektów w wersji PREMIUM-MAX na 180 dni.

Kontakt w sprawach konkursu

Michał Kalisz

portal@beskidy24.pl

Podsumowanie konkursu administratora


Wyniki


Jedyną pracę nadesłał użytkownik axtom74. Praca pod tytułem "Powalone drzewa" jest zatem pracą zwycięską.

"Minąłem kolejne już dziś powalone niedawną wichurą drzewo. Przeskoczyłem mimo, że ktoś wydeptał wyraźną ścieżkę tuż obok. Po prostu chciałem przejść drogą w pierwotnym jej biegu. Drzewo przetrwało zimę, a teraz leży na ziemi zdmuchnięte jakimś wiosennym wiatrem. No i od razu pojawiła się ścieżka obok. Ileż to ludzi musiało się tędy przewinąć, że już tak tu wrosła ta ścieżka. Nie wszyscy korzystają z wygodnego obejścia o czym świadczą wyślizgane butami ślady na pniaku. Tak jak ja, musiało skakać wielu..."

Tym bardziej się cieszymy gdyż użytkownik axtrom74 już opublikował na naszych stronach wiele swoich relacji z wyjazdów.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu !!!


Jedynym sponsorem konkursu jest portal Beskidy24.PL
logo sponsora

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009