Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "Relacje z Beskidów (Lato)" » Opis i wyniki

Relacje z Beskidów (Lato)

Opis

Zapraszamy do udziału w letniej, trzeciej edycji konkursu "Relacje z Beskidów". Konkurs składa się z czterech etapów związanych z każdą z pór roku. W tej edycji prace można nadsyłać do 20 września 2011.

Konkurs "Relacje z Beskidów" skierowany jest do wszystkich turystów i każdego odwiedzającego nasz portal. Czekamy na Wasze najlepsze relacje, opowiadania, reportaże z wiosny w Beskidach.
Sponsorami nagród w konkursie jest portal Beskidy24.PL.

Aby wziąść udział w konkursie wystarczy:
1) Zarejestrować się w portalu
2) Napisać relację i ją opublikować korzystając z możliwości swojego profilu (dobrze widziane jest też dołączenie galerii i podpięcie jej pod reportaż)
3) Przesłać do nas informację, że dany materiał jest materiałem konkursowym.

Po otrzymaniu od was takiej wiadomości, praca zostanie dodana do strony o konkursie jako praca konkursowa. Następnie wyłonimy 3 najlepsze naszym zdaniem prace i spośród nich wylosujemy zwycięzcę.

Bardzo mocno zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu "Relacje z Beskidów". Nagrodami w letniej edycji są przewodniki/mapy (do wyboru jeden/jedna).

Przewodnik - Beskidy
Mapa laminowana - Gorce i Pieniny
Mapa laminowana - Beskid Wyspowy

content-photo
content-photo
content-photo

Wszyscy właściciele kwater, którzy zamieszczą swoje napisane teksty relacji i nas o tym poinformują otrzymają prezentację swoich obiektów w wersji PREMIUM-MAX na 180 dni.

Kontakt w sprawach konkursu
Michał Kalisz
portal@beskidy24.plPodsumowanie konkursu administratora


Wyniki


Jedyną pracę nadesłał użytkownik axtom74. Praca pod tytułem "Poza szlakiem" jest zatem pracą zwycięską.

"... Nie mam pojęcia ile jeszcze przeszliśmy zanim zdecydowaliśmy schodzić wreszcie w dół. Dalej nie było sensu iść. A może sens był, tylko o tym nie wiedzieliśmy. Znaleźliśmy ledwie wyraźną ścieżkę prowadzącą w dół i jej postanowiliśmy się trzymać. Długo jeszcze szliśmy zanim las zaczął wyraźnie się przerzedzać. Wreszcie dotarliśmy do zrytej zwózką drewna drogi. Wokół nikogo tylko mnóstwo ptaków, świergotów, wiewiórek, jakaś sarenka zdziwiona zapewne naszym widokiem, bo nawet nie uciekała tylko się nam bacznie przyglądała. Być może z daleka obserwował nas miś jakiś nawet, ale wolałbym o tym nie wiedzieć ..."

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłości do nowych konkursów na łamach Beskidy24.pl.


Jedynym sponsorem konkursu jest portal Beskidy24.PL
logo sponsora

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009