Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "Relacje z Beskidów (Jesień)" » Opis i wyniki

Relacje z Beskidów (Jesień)

Opis

Zapraszamy do udziału w jesiennej, czwartej-ostatniej edycji konkursu "Relacje z Beskidów". Konkurs składa się z czterech etapów związanych z każdą z pór roku. W tej edycji prace można nadsyłać do 21 grudnia 2011.

Konkurs "Relacje z Beskidów" skierowany jest do wszystkich turystów i każdego odwiedzającego nasz portal. Czekamy na Wasze najlepsze relacje, opowiadania, reportaże z wiosny w Beskidach.
Sponsorami nagród w konkursie jest portal Beskidy24.PL.

Aby wziąść udział w konkursie wystarczy:
1) Zarejestrować się w portalu
2) Napisać relację i ją opublikować korzystając z możliwości swojego profilu (dobrze widziane jest też dołączenie galerii i podpięcie jej pod reportaż)
3) Przesłać do nas informację, że dany materiał jest materiałem konkursowym.

Po otrzymaniu od was takiej wiadomości, praca zostanie dodana do strony o konkursie jako praca konkursowa. Następnie wyłonimy 3 najlepsze naszym zdaniem prace i spośród nich wylosujemy zwycięzcę.

Bardzo mocno zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu "Relacje z Beskidów". Nagrodami w jesiennej edycji są przewodniki/mapy te same co w edycji letniej (do wyboru jeden/jedna).

Przewodnik - Beskidy
Mapa laminowana - Gorce i Pieniny
Mapa laminowana - Beskid Wyspowy

content-photo
content-photo
content-photo

Wszyscy właściciele kwater, którzy zamieszczą swoje napisane teksty relacji i nas o tym poinformują otrzymają prezentację swoich obiektów w wersji PREMIUM-MAX na 180 dni.

Kontakt w sprawach konkursu
Michał Kalisz
portal@beskidy24.pl

Podsumowanie konkursu administratora

Wyniki

Jedyną pracę nadesłał użytkownik axtom74. Praca pod tytułem "Pienińskie bacowanie" jest zatem pracą zwycięską.

"... Szukałem miejsca z najlepszym z możliwych widoków. Rozglądając się wokół i chłonąc wielką przestrzeń powoli zapominałem o całym „prawdziwym” świecie. Liczyły się tylko góry, chwila i my. Bacówka znikła gdzieś za stokiem i tylko wąska ścieżka przypominała, że na jej końcu żyją górale pasący owce, gdzie kilka chwil wcześniej gościliśmy. Dotarliśmy do pobliskiego siodła, które wyznacza granicę pomiędzy dwoma pasmami gór. To Przełęcz Rozdziele. Zapewne nazwa jest nieprzypadkowa. Wszak to w tym miejscu kończą się Pieniny, a zaczyna Beskid Sądecki ..."

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłości do nowych konkursów na łamach Beskidy24.pl.

Jedynym sponsorem konkursu jest portal Beskidy24.PL
logo sponsora

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009