Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Księgarnia » Campa w sakwach, czyli rowerem na Dach Świata

Informacje ogólne

Campa w sakwach, czyli rowerem na Dach Świata

  • Autor:Piotr Strzeżysz
  • ISBN:978-83-246-3693-8
  • Wydawca:-
  • Format:150x210
  • Data wyd.:2011-11-02
  • Oprawa:miękka
  • Liczba stron:280 stron
  • Numer kat.:betyro

cena: 37,00 zł

Wysyłka w ciągu 3-5 dni

Opis produktu

Tybet – niedostępna, bezkresna kraina otoczona najwyższymi górami świata. Pogrążeni w modlitwie mnisi i pasterze pędzący swoje stada przez pustynne wyżyny. Czy wybierając się do tego kraju można jeszcze odkryć coś nowego, tylko dla siebie? Dlaczego nie?!

Autor książki Campa w sakwach, czyli rowerem na Dach Świata pokazuje, że z perspektywy rowerowego siodełka świat wygląda zupełnie inaczej, że nie ma takich problemów, z którymi nie można sobie poradzić, ani takich miejsc, których nie można odwiedzić. To książka o niezależności, jaką daje podróżowanie rowerem, o samodzielnym odkrywaniu nowych, nieprzetartych szlaków i przypadkowych spotkaniach z życzliwymi ludźmi.


Za swoje rowerowe podróże Piotr Strzeżysz został dwukrotnie wyróżniony prestiżową nagrodą podróżniczą Kolosy:

Kolos 2007 - wyróżnienie za przejazd rowerem przez Himalaje w bardzo trudnych, zimowych warunkach, przy temperaturach wynoszących nierzadko -30 stopni Celsjusza.

Kolos 2008 - wyróżnienie za będącą wyrazem ogromnej determinacji, siły, ale i pokory wyprawę "Que te vaya bien!": 9-tygodniową samotną rowerową przeprawę przez Andy w zimie. W jej trakcie przebył blisko 4000 km, pokonał łącznie prawie 40 km przewyższeń i dwukrotnie próbował wjechać na wulkan Aucanquilcha.

Blog Piotra On the bike został nominowany w konkursie Travelery 2011
w kategorii Blog Travalerowca.
Czytaj więcej.


Patroni medialni:

cena: 37,00 zł

« powrót

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009