Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Księgarnia » Słowacja Zimą + mapa kąpielisk słowackich. Wydanie 1

Informacje ogólne

Słowacja Zimą + mapa kąpielisk słowackich. Wydanie 1

  • Autor:Praca zbiorowa
  • ISBN:978-83-60506-23-3
  • Wydawca:-
  • Format:12 cm x 22,5 cm i 12 cm x 23 cm
  • Data wyd.:2008-01-24
  • Oprawa:miękka
  • Liczba stron:264 stron
  • Numer kat.:b_szk1

cena: 29,90 zł

Wysyłka w ciągu 3-5 dni

Opis produktu

Narty
Słowacja to jeden z najbardziej górzystych krajów Europy, nic dziwnego zatem, że "ilość ośrodków narciarskich na głowę mieszkańca" jest tu znacznie wyższa niż w większości krajów europejskich, w tym w Polsce. W przewodniku opisano największe i najbardziej nowoczesne centra sportów zimowych położone w pobliżu naszej granicy oraz wszystko to, co warto zobaczyć przy okazji pobytu w ich okolicy.

Kuchnia
Wycieczka kulinarna? Dlaczego nie? Regionalna kuchnia słowacka to m.in. bogactwo "karpackich" (pasterskich) smaków, jakich próżno szukać w innych zakątkach świata. A do gulaszu spiskiego lub licznych odmian haluszek możemy zamówić słynne słowackie piwo...

Kąpieliska termalne
Południowe stoki Karpat obfitują w źródła mineralne i termalne, przy których funkcjonują liczne uzdrowiska i kąpieliska. Niektóre z nich działają także zimą, dając możliwość kąpieli w otwartych basenach z naturalnie podgrzewaną wodą i widokiem np. na Tatry. Zapraszamy!

Mapa turystyczna przedstawiająca atrakcje wodne na Słowacji. Najważniejsze informacje zawarte na mapie to spis i charakterystyka ośrodków wodnych. Uwzględniono tu ponad 200 różnych ośrodków wodnych i kąpielisk. W szczegółowym spisie znajdziemy ilość kąpielisk w danym ośrodku wodnym, temperaturę wody, ilość miejsc, okres w którym są one otworzone, a także telefon na informację. Na mapie poza informacjami dla kierowców (autostrady, drogi główne, drugorzędne i lokalne) zaznaczone zostały również: klasztory, zamki, muzea, parki narodowe, zabytki, znaleziska archeologiczne, uzdrowiska, ośrodki sportów, jaskinie, porty, lotniska).

cena: 29,90 zł

« powrót

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009