Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Księgarnia » Chorwacja - Zielony Przewodnik + Atlas Europa Michelin Gratis - Pakiet

Informacje ogólne

Chorwacja - Zielony Przewodnik + Atlas Europa Michelin Gratis - Pakiet

  • Autor:Praca zbiorowa
  • ISBN:978-83-60506-92-9
  • Wydawca:-
  • Format:11,7 cm x 24 cm i 23 cm x 30,5 cm
  • Data wyd.:2008-03-28
  • Oprawa:miękka
  • Liczba stron:448 stron
  • Numer kat.:b_chap

cena: 49,90 zł

Wysyłka w ciągu 3-5 dni

Opis produktu

Układ przewodnika sprawia, że jest to nieoceniona pomoc w wędrówkach po Chorwacji. W pierwszej części przeczytasz praktyczne informacje dotyczące organizacji podróży. W kolejnym znajdziesz charakterystykę kraju - informacje o przyrodzie, historii, kulturze i sztuce i o współczesnej Chorwacji. Ostatnia, najbardziej obszerna część przewodnika to rozbudowany opis miejsc, które warto zobaczyć, ułożony w porządku alfabetycznym. Publikacja zawiera wielką ilość zdjęć, planów muzeów i katedr oraz szczegółowych map centrów miast, regionów i miasteczek. Wszystkie atrakcje ocenione są w słynnym systemie Gwiazdek Michelin (używanym od ponad stu lat).

Atlas Europy. Legenda jest w języku angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim oraz holenderskim. Na mapie znajdują się takie informacje jak: drogi podzielone na osiem kategorii, przeszkody na drogach (m.in. ograniczenia wysokości przejazdu, strome podjazdy/zjazdy, niebezpieczne odcinki dróg, drogi z ograniczeniami przejazdu, ograniczenia tonażu), drogi jednokierunkowe, parkingi, ponadto naniesiono położenie lotnisk, punktów widokowych i innych przydatnych obiektów.

Atlas obejmuje ponad 40 krajów Europy z zaznaczeniem krajów należących do UE. Poza główną mapą wydawnictwo zawiera plany 78 miast wraz z indeksem ulic, propozycje tras turystycznych, przepisy drogowe w różnych państwach.

cena: 49,90 zł

« powrót

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009