Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » 4 Pory Roku w Beskidach - zostały 2 dni !!

4 Pory Roku w Beskidach - zostały 2 dni !!

WIOSNA - nagrodami w edycji wiosennej są:


content-photoKomplet 10 map turystycznych + TrekBuddy - uniwersalny program do nawigacji GPS do telefonów komórkowych. Sponsorem nagród jest firma Compass Śpiwór Warmpeace Orion Regular - Najlżejszy w ofercie firmy Warmpeace śpiwór syntetyczny. Wypełniony jest trwałą, posiadającą wysoką odporność termiczną włókniną Primaloft®. Sponsorem nagrody jest Sklep turystyczny EXPEDITION


Najlepsze zdjęcie 4 edycji zdobędzie tytuł "Zdjęcie Roku" i otrzyma nagrodę główną, którą jest "Kurs Fotografii Studyjnej"

Zobacz prace konkursowe - Dodaj swoje zdjęcie !!

Beskidy24.pl

4 Pory Roku w Beskidach - zostały 2 dni !!

Data: 30 maj 2009 Region: Beskidy

Jeszcze tylko przez 2 dni można przesyłać zdjęcia na edycję wiosenną konkursu fotograficznego "4 Pory Roku w Beskidach". Zapraszamy wszystkich chętnych do wysyłania swoich prac do końca tego weekendu.
Beskidy Wschodnie... zdecydowanie wiosna...  Fot. Tomasz OkoniewskiBeskidy Wschodnie... zdecydowanie wiosna... Fot. Tomasz Okoniewski

Konkurs "4 Pory Roku"
skierowany jest do wszystkich fotografujących. Czekamy na Wasze najlepsze zdjęcie wiosny. Szczególnie teraz, gdy rozkwitają kwiaty na łąkach, stoki gór nabierają barw a kolorowe wioski w dolinach mienią sie w słońcu paletą kolorów - to dobry czas aby podczas wycieczki górskiej wyciagnąć aparat i uchwycić tę ulotną chwilę.

Złotym dywanem pobiegnę do wiosny B. Sądecki  Fot. Magda KlirZłotym dywanem pobiegnę do wiosny B. Sądecki Fot. Magda Klir

4 Pory Roku - 4 edycje konkursowe
- w każdej z nich do wygrania bardzo ciekawe nagrody, które przydadzą się podczas wycieczek górskich, m.in.: mapy turystyczne, mapy GPS do telefonów komórkowych, akcesoria i ekwipunek turystyczny. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009