Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kup bilet - cegiełkę, pomóż Marcinowi z Milówki

Marcin marzy m.in. o nowym wózku inwalidzkim  (© Fot. Łukasz Gardas)

Marcin marzy m.in. o nowym wózku inwalidzkim (© Fot. Łukasz Gardas)


Bilety - cegiełki na mecz można kupować za 3 zł w LO w Milówce i przed imprezą.

Łukasz Gardas
POLSKA Dziennik Zachodni

Kup bilet - cegiełkę, pomóż Marcinowi z Milówki

Data: 18 czerwca 2009 Region: Milówka

W Milówce trwają przygotowania do meczu charytatywnego na rzecz 21-letniego Marcina Fujaka, pensjonariusza Samodzielnego Publicznego Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Rajczy.
W 2006 roku Marcin uległ wypadkowi motocyklowemu, podczas którego uszkodził rdzeń kręgowy. Od tej pory porusza się na wózku. Stara się normalnie żyć. W tym roku skończył milowiecki ogólniak i zdawał maturę. Marzy m.in. o nowoczesnym wózku z napędem elektrycznym, który kosztuje około 18 tysięcy złotych. Dofinansowanie, jakie można otrzymać na ten cel, wynosi maksymalnie 13 tys. zł.

Mecz charytatywny dziennikarze kontra samorządowcy zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godz. 14 na boisku nowych obiektów sportowych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Milówce.
- Marcinowi przyda się każde wsparcie finansowe, bo jest sierotą, a jego jedyna siostra przebywa w Anglii - mówi Bernadetta Gawryołek, dyrektorka ZSO w Milówce.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009