Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Letnia edycja konkursu "4 Pory Roku w Beskidach" zakończona

Letnia edycja konkursu


Zdjęcie Lata - Jako najlepsze zdjęcia lata wybraliśmy pracę "Easy Rider" autorstwa Krzysztofa Oseta z Czeladzi. Oceniając fotografie, wzieliśmy pod uwagę zestaw 3 nadesłanych prac, które poprzez spójny, monochromatyczny nastrój i spojrzenie na "zadany" temat z nieco innej perspektywy, wprowadzają element ożywienia, radości i przywodzą na myśl wspomnienia z młodości:-)


Pan Krzysztof niniejszym otrzymuje komplet 10 map turystycznych + TrekBuddy - uniwersalny program do nawigacji GPS do telefonów komórkowych. Sponsorem nagród jest firma Compass oraz Pełen zestaw naczyń turystycznych + akcesoria ufundowane przez sklep turytyczny EXPEDITION Zwycięskie zdjęcie lata "Easy Rider" nominowane jest tym samym do "Zdjęcia Roku" i nagrody głównej - "Kurs Fotografii Studyjnej".

Sponsorami nagród w konkursie jest firma COMPASS, sklep turystyczny EXPEDITION oraz bank
fotografii DIAZONE.

Bardzo mocno zachęcamy do udziału w jesiennej edycji konkursu. Pracę nadsyłać można do 31 listopada a nagrodami w jesiennej edycji sa:

Przypominamy że najlepsze zdjęcie 4 edycji zdobędzie tytuł "Zdjęcie Roku" i otrzyma nagrodę
główną, którą jest "Kurs Fotografii Studyjnej".


Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do nadsyłania prac na edycję jesienną !!

ZAPRASZAMY DO GALERII KONKURSOWEJ


redakcja Beskidy24.pl

Letnia edycja konkursu "4 Pory Roku w Beskidach" zakończona

Data: 5 września 2009 Region: Beskidy

II edycja 4-etapowego konkursu fotograficznego "4 Pory Roku w Beskidach" zakończona. Było trudno o wyłonienie zwycięzcy spośród tak wielu doskonałych prac. W końcu jednak wybraliśmy...Poziom zdjęć w stosunku do edycji wiosennej podniósł się znacząco. Również ilośc nadesłanych fotografii była nieco większa niż poprzednio: ze 100 prac w edycji wiosennej wzrosła do 113 w edycji letniej.

Z uwagi na ogromną ilość naprawdę dobrych prac postanowiliśmy "zawalczyć" o dodatkowe nagrody i spośród wszystkich nadesłanych prac wszystkich 4 edycji rozlosujemy dodatkowe nagrody. Co to będzie, już wkrótce dowiecie się na łamach serwisu.


Od samego początku trwania konkursu bylismy zachwyceni wieloma nadsyłanymi pracami, jak m.in.

"W zgodzie z naturą"
autor: wojciech andryszczak"Molo"
autor: Kajetan Mastela"..biesswalker... .."
autor: Aga

 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009