Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » III Maraton Beskidy 2010

zapowiedź na Tour de Pologne


III Maraton Beskidy 2010

Data: 19 sierpnia 2010 Region: Żywiec
Zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym biegu górskim.TRASA
Trasa Maratonu ma dystans 42,195 km.

START - Przybędza ul. Cesarka 1 stacja paliw "Tank Zel" na przeciwko zajazdu "Horolna - Góralskie Jadło" na parkingach przy stacji paliw i zajeździe, zawodnicy mogą parkować samochody bezpłatnie.

W zajeździe "Horolna - Góralskie Jadło" jest biuro zawodów czynne od godz. 7:00 rano. Wszyscy zawodnicy dostają 20% rabatu na zamówione jedzenie i napoje w zajeździe "Horolna".

START Maratonu - godz. 9:00 trasa przebiega przez wieś Radziechowy częściowo drogami polnymi częściowo drogami asfaltowymi, następnie do Twardorzeczki przy Gimnazjum skręcamy w lewo do Ostrego tam skręcamy w lewo do Zimnika, biegniemy pod kopułę szczytu Skrzycznego 1.257mnpm (nie wbiegamy na szczyt) i jest to chyba najtrudniejszy odcinek, następnie trawersem zbiegamy z powrotem do doliny Zimnika wracamy przez Ostre do Twardorzeczki na skrzyżowaniu skręcamy w prawo do Radziechowy zbiegając z górki koło cmentarza na skrzyżowaniu skręcamy w lewo w górę Radziechów dobiegamy do końca drogi i na ostatnim przystanku MPK skręcamy w lewo na górę Matyske 609 mnpm biegniemy drogą krzyżową tzw. "Golotą Beskidów" obiegamy krzyż milenijny i zbiegamy do Przybędzy koło kościoła skręcamy w prawo w dół dolina dobiegamy do drogi krajowej S-69 i na stacji paliw jest META.

Dekoracja i zakończenie III Maratonu Beskidy odbędzie się w zajeździe "Horolna"

więcej szczegółów:
http://www.beskidy24.pl/app,calendar_event,e,147,iii-maraton-beskidy-2010.asp


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009