Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » KARPATY OFFer

KARPATY OFFer
W ciągu trzech festiwalowych dni, pod koniec sierpnia odbywa się podsumowanie projektów dotąd realizowanych i inauguracja nowych oraz otwarta, plenerowa część koncertowa i dziesiątki działań artystycznych realizowanych w galicyjskich miasteczkach południowej Małopolski. Koncerty, spektakle, akcje street art’owe, instalacje i pokazy filmowe mają charakter artystycznego karnawału, który rozgrywa się na placach i ulicach. Publiczność zapraszamy nie tylko do oglądania, ale do współuczestnictwa w tworzeniu sztuki i festiwalowej atmosfery.

PRZYJEDŹ – ZOBACZ – POCZUJ!

więcej na www.karpatyoffer.pl.

KARPATY OFFer

Data: 20 sierpnia 2010 Region: Muszyna

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ Oddział Instytut Europa Karpat zaprasza na II MIĘDZYNARODOWY MULTIMEDIALNY FESTIWAL SZTUKI MAŁOPOLSKA - KARPATY OFFer

Od 20 do 22 sierpnia w Nowym Sączu, Mszanie Dolnej i Muszynie wpadniesz w wir muzyki, teatru, tańca, filmu, performancu, wyrazisz siebie podczas akcji i warsztatów artystycznych. Festiwal Karpaty OFFer. Poczuj siłę karpackiej kultury!Od 2008 roku, na mapie Małopolski pojawił się nowy festiwal. Operuje nowym językiem muzyki, teatru, plastyki i filmu, ale nie traci z oczu tradycyjnej kultury Karpat. Przy czym Karpaty rozumiemy jako ważny obszar kultury tradycyjnej, miejsce wymiany kulturalnej, a także interesujące źródło sztuki nowoczesnej. Bo Karpaty to dla nas archaiczna kultura pasterska ale także: Witkacy, Hasior, Jerzy Bereś, Antonisz, Tadeusz Kantor… To korzenie sztuki Andy Warhola, alchemicy, konstruktorzy i architekci!

Festiwal Małopolska Karpaty OFFer to owoc takiego myślenia o kulturze tego regionu. Staramy się, aby był to naprawdę – nie tylko z nazwy – Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki. Osiągnięcie tego celu stało się realne dzięki temu, że projekt zyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009