Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » W górach jest wszystko, co kocham

zespół Bez zobowiązań

zespół Bez zobowiązań


CHWILA NIEUWAGI

Duet muzyczny składający się z gitarzysty - Andrzeja Czecha i wokalistki - Martyny Kuczery. Laureat I nagrody V Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej (2009), I nagrody 35. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA w Łodzi (2010), I miejsca Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu (2010).

W górach jest wszystko, co kocham

Data: 4 października 2010 Region: Beskidy

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ zaprasza na VI Koncert "W górach jest wszystko co kocham…". To wyjątkowe i magiczne wydarzenie odbędzie się 23 października (sobota) 2010, godz. 19.00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.Wystąpią zespoły: Dom o zielonych progach, Bez zobowiązań, Chwila Nieuwagi. Rezerwacja i sprzedaż biletów od 5 października 2010 w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, tel.: 18 44 82 643)

W programie:
DOM O ZIELONYCH PROGACH
Publiczności koncertów „W górach…” nie trzeba przedstawiać tego zespołu. Można śmiało powiedzieć, że bez DOMU O ZIELONYCH PROGACH trudno by było wyobrazić sobie kolejne koncerty. DOM po prostu jest na nich od zawsze. Inspiracją grupy jest twórczość m.in.: Jerzego Harasymowicza, Wojciecha Belona oraz Kazimierza Węgrzyna. Piosenki tej grupy należą już do kanonu piosenek najczęściej śpiewanych na górskich szlakach. Skład zespołu tworzą: Basia Mendyk, Marcin Skaba, Bartosz „Pelton" Zalewski i Wojciech Szymański. Artyści wzięli udział w sześciu edycjach CD W górach. Mają na swoim koncie dwie autorskie płyty: DOM O ZIELONYCH PROGACH (2004) oraz JAM (2007).

BEZ ZOBOWIĄZAŃ
Jeden z najdłużej występujących w projekcie W górach zespołów. Tworzą go Robert Marcinkowski - z wykształcenia architekt, z zamiłowania poeta, wędrowiec - oraz Grzegorz Śmiałowski – z zawodu żołnierz, z wyboru ducha nieustanny poszukiwacz dźwięków. Od kilku lat tę dwójkę przyjaciół można spotkać na scenach muzycznych i choć grają bez zobowiązań, to jak zaczynają grać, potrafią oczarować każdego. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009