Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Limanowa pojedzie po Europejsku

Limanowa pojedzie po Europejsku

Limanowa pojedzie po Europejsku

Data: 9 grudnia 2010 Region: Limanowa

W dniu 26.11.2010 r. ukazał się na stronie Polskiego Związku Motorowego kalendarz imprez na rok 2011 r. Znamy już oficjalny termin rozgrywania 3 Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2011, który odbędzie się w 17-19 czerwca 2011 r.Wyścig w Limanowej będzie 5 i 6 Rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rundą Strefy Centralnej Europy (FIA-CEZ Hill-Climb Trophy). W poprzednim sezonie limanowska impreza z powodu wydarzeń pod Smoleńskiem musiała zrezygnować z organizacji mistrzostw w randze europejskiej. Nowy sezon to nowe wyzwanie dla AMK Limanowa, Starostwa Powiatowego i pozostałych samorządów lokalnych aby sprostać i zorganizować najlepszą imprezę z cyklu CEZ.

Już dzisiaj zapraszamy na wyścig do Limanowej! Spotkamy się 17 czerwca 2011 roku w przepięknych terenach Powiatu Limanowskiego na najdłuższej trasie wyścigów górskich w Polsce. Emocji nie zabraknie, to możemy obiecać!

Polecamy stronę wyścigu www.wysciggorski.pl oraz stronę Powiatu Limanowskiego www.powiat.limanowa.pl


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009