Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Wielkanoc na łonie natury

Nordic Walking w okolicy

Nordic Walking w okolicy


Cena trzydniowego (22-25 kwietnia) pakietu wielkanocnego w pokoju 2–osobowym wynosi 1400 zł. Koszt każdej dodatkowej doby jest uszczuplony o -30% standardowej ceny noclegu. Pobyt dzieci do trzeciego roku życia jest bezpłatny.

Wielkanoc na łonie natury

Data: 12 kwietnia 2011 Region: Muszyna

Miłośnicy piękna i bogactwa przyrodniczo - kulturowego Beskidu Sądeckiego mają kolejny powód aby w najbliższym czasie odwiedzić południową część Małopolski. Święta wielkanocne w Hotelu Klimek**** SPA to propozycja dla wszystkich, którzy pragną spędzić ten czas z dala od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków.Wiosną świat przyrody odradza się na nowo i zachwyca swym pięknem. Warto zatem w tym czasie wybrać się tam, gdzie różnorodność barw oraz bogactwa przyrodniczego jest na wyciągnięcie dłoni. Takim miejscem jest Hotel Klimek**** SPA, położony w samym sercu urokliwego Beskidu Sadeckiego. Z hotelowych okien rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i Dolinę Potoku Szczawnik. Obszar ten charakteryzuje się powietrzem o wyjątkowej czystości, wolnym od zanieczyszczeń, dzięki czemu lokalny klimat ma cechy lecznicze. Zaś tutejsze wody mineralne poprawiają nie tylko apetyt, ale też leczą choroby układu pokarmowego, oddechowego i moczowego.

Hotel Klimek**** SPA to również miejsce, w którym na nowo można odkryć uroki świąt Wielkiej Nocy. Na hotelowych gości w dniach od 22 do 25 kwietnia czeka wiele atrakcji. Najmłodszych z pewnością ucieszą wspólne zabawy pod okiem animatorek m. in. niedzielne szukanie zajączka, konkurs na najładniejszą pisankę, Śmigus Dyngus, świąteczne sesje bajkowe czy gry i zabawy w hotelowym aqua parku. Dla dorosłych również przewidziano wiele rozrywek. Do dyspozycji gości będzie całe centrum rekreacji wodnej – aromaterapia, basen, jacuzzi, hydromasaże, bicze wodne oraz kilka rodzajów sauny. Zaś aktywny, wiosenny wypoczynek oraz poznanie walorów turystycznych okolicy mogą zapewnić spacer nordic walking z instruktorem oraz przejażdżka konną bryczką po okolicy.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009