Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Warsztaty zalipiańskie na SZLAKU TRADYCYJNEGO RZEMIOSŁA

Baner szlaku

Baner szlaku


Warsztaty zalipiańskie na SZLAKU TRADYCYJNEGO RZEMIOSŁA

Data: 27 czerwca 2011 Region: Beskidy

W ostatnią niedzielę czerwca, Szlak zagości w wyjątkowej miejscowości Małopolski, kwiatami malowanym Zalipiu. W Muzeum-Zagrodzie Felicji Curyłowej odbędą się całodzienne otwarte kwiatowe warsztaty zalipiańskiej sztuki zdobniczej oraz bibułkarstwa. Razem z malarkami ozdobimy kwiatami domki (tekturowe), drewniane i gliniane przedmioty oraz stworzymy bibułkową łąkę, kolorowe „pająki” i zalipiańską biżuterię.Na odwiedzających czekać będą również kwiatowe niespodzianki, przysmaki z regionu, kącik plastyczny dla najmłodszych i kiermasz zalipiańskich wyrobów, jak również wycieczka rowerowa przez Zalipie – dla chętnych gości bezpłatnie udostępnimy jednoślady i podpowiemy, gdzie szukać kwiatowych malowideł.

Termin: 26 czerwca 2011 r., godz. 11.00-18.00
Miejsce: Muzeum Zagroda Felicji Curyłowej w Zalipiu (oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie) Szczegółowy program: www.szlakrzemiosla.pl

A już w lipcu kolejne wydarzenia na Szlaku, w tym 17 lipca 2011 Wygiełzowie – ETNOmania. Wielkie Warsztaty Regionalne na Szlaku.

Zapraszamy


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009