Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Istebna - Puzzle

Plakat gry

Plakat gry


Szczegółowych informacji na temat gry udziela:

Punkt Informacji Turystycznej
Istebna 68, 43-470 Istebna
tel. 33 855 61 58
www.istebna.eu, promocja@ug.istebna.plIstebna - Puzzle

Data: 27 lipca 2011 Region: Istebna

Górale z polskiej Gminy Istebna i czeskiej Hrcavy (a także Mostów u Jabłonkowa) zapraszają do zwiedzania atrakcji po polskiej i czeskiej stronie Trójstyku oraz do udziału w nietypowej grze. Przez 3 miesiące istnieje możliwość zbierania puzzli. Otrzymacie Państwo w ten sposób piękny obrazek - doskonałą pamiątkę i przepustkę do cennych nagród! Dodatkowo, w październiku odbędzie się losowanie nagród głównych! Akcja zbierania puzzli odbywa się w ramach projektu "Poznajcie Region Trójstyku".

Zasady gry są bajeczne proste. Tak grę opisuje Pani Aneta Legierska z Punktu Informacji Turystycznej w Istebnej:

"Zwiedzając kolejne punkty zaznaczone na mapce, która dostępna będzie w Punkcie Informacji Turystycznej, można nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego, ale też zbierać 9 elementów układanki (puzzle). Cztery elementy znajdują się po polskiej stronie, kolejne cztery w Czechach, a dziewiąty element będzie można otrzymać na Trójstyku zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Po zebraniu wszystkich części układanki osoby powinny zgłosić się do PIT w Istebnej lub w Mostach u Jabłonkova, gdzie zostanie potwierdzona prawidłowość puzzli. Trud wędrówki na pewno się opłaci, gdyż spośród wszystkich osób, które zbiorą całość układanki w połowie października zostanie wylosowana główna nagroda, a za każdą zebraną układankę otrzyma się upominek w Punkcie Informacji Turystycznej!"GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009