Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Nowy magazyn internetowy dla narciarzy i snowboardzistów

Okładka pierwszego numeru

Okładka pierwszego numeru


Nowy magazyn internetowy dla narciarzy i snowboardzistów

Data: 29 grudnia 2011 Region: Beskidy

Właśnie zadebiutował nowy polski magazyn interentowy dla miłośników jazdy poza trasami na naratch i snowboardzie! Oprócz polskiej wersji językowej jest także angielska. Autorzy to bez wyjątku absolutni pasjonaci, dla których góry pokryte grubą warstwą śniegu są wymarzonym placem zabaw.Co ciekawego można znaleźć w pierwszym numerze? Jeden z redaktorów sprawdza jak smakuje jazda na Alasce. Okazuje się, że wspaniale, ale jednak nieco inaczej niż pokazują to niezliczone filmy na ten temat. W Pure przeczytacie też wyczerpującą relację z La Grave – alpejskiego ośrodka, którego nazwanie freeridowym rajem nie będzie przesadą. Będzie też o zjeździe z najwyższego szczytu Polski i dla kontrastu coś z niskich, ale nie mniej ciekawych Beskidów.

Na stronach magazynu gości Mike Basich – jeden z najbardziej nietuzinkowych snowboardzistów świata – który sam robi sobie profesjonalne zdjęcia podczas jazdy. Listę tematów w Pure uzupełnia poradnik na temat fok oraz felieton Kuby Petri – filozofa i freeridera w jednej osobie.

www.puremag.net
www.facebook.com/FollowTheSnow


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009