Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Samochodem przez Beskidzką 5

Beskidzka 5

Beskidzka 5


Organizatorami imprezy są gminy Beskidzkiej 5 oraz Automobilklub Cieszyński. 

Szczegóły dotyczące Rajdu można znaleźć na stronach www.beskidzka5.pl (w zakładce Samochodem przez Beskidzką 5) lub www.ak-cieszynski.ox.pl. Zapisów można dokonywać drogą elektroniczną: rajd@beskidzka5.pl, bądź poprzez wysłanie faksu na nr 33 852 02 39.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie oraz  do kibicowania!

Samochodem przez Beskidzką 5

Data: 26 czerwca 2012 Region: Istebna

30 czerwca 2012 r. (sobota) zapraszamy wszystkich: rodziny z dziećmi oraz każdego, kto ma prawo jazdy i ochotę odbyć turystyczno-krajoznawczą przejażdżkę do uczestnictwa w imprezie „Samochodem przez Beskidzką 5”. Udział w niej to świetna okazja, aby nie tylko wygrać puchar, ale przede wszystkim poznać niezwykłe atrakcje i miejsca Beskidzkiej 5 w ciągu jednego dnia!Co ważne, nie jest to typowy rajd samochodowy, gdyż ten ma charakter turystyczno-krajoznawczy, a prędkość dopuszczalna na trasie nie może przekroczyć  35 km/h na obszarze niezabudowanym, a 20 km/h na obszarze zabudowanym.

W imprezie może wziąć udział cała rodzina, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko szybko wysłać formularz i wybrać się na rodzinną przejażdżkę w trasę „Samochodem przez Beskidzką 5”. Liczba załóg jest ograniczona!

Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00 w Istebnej na parkingu Kompleksu Zagroń  (Zaolzie 1588). Uczestnicy będą mieli do pokonania ok 90 km po najciekawszych miejscach gmin Beskidzkiej 5: Istebnej, Szczyrku, Wisły, Brennej i Ustronia. Meta znajdować się będzie na ustrońskim rynku, gdzie zostaną rozdane nagrody. Dużą atrakcją będą konkurencje sprawnościowe, rozgrywane w kilku punktach na trasie Rajdu, które Uczestnicy poznają dopiero w dniu Rajdu, otrzymując książki drogowe!

Nie lada sprawdzianem dla zawodników będą także pytania z wiedzy o regionie i atrakcjach turystycznych  oraz zadania niespodzianki.
GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009