Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Zimowy Puchar Radia Zet w Beskidzkiej 5

Plakat zawodów

Plakat zawodów


Zimowy Puchar Radia Zet w Beskidzkiej 5

Data: 30 stycznia 2013 Region: Beskidy

Milowymi krokami zbliżają się ferie zimowe! Gminy „Beskidzkiej 5” Brenna, Istebna, Szczyrk, Wisła i Ustroń wraz z Radiem Zet zapraszają do uczestnictwa oraz zmagań o „Zimowy Puchar Radia Zet w Beskidzkiej 5.”Imprezy będą odbywały się cyklicznie w każdej z gmin Beskidzkiej 5 w następujące po sobie soboty począwszy od 26 stycznia br. Hasłem przewodnim tegorocznych imprez jest bezpieczeństwo na stokach narciarskich dlatego „Beskidzka 5” oraz Radio Zet zaprosili do współpracy policję oraz GOPR, którzy przybliżą zasady bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich oraz zachowań w sytuacjach zagrożenia.

Imprezy „Beskidzkiej 5” to niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w slalomie rodzinnym na nartach, zobaczyć symulację akcji lawinowej z udziałem profesjonalnych psów ratowniczych prowadzonych przez instruktorów GOPR-u, założyć alkogogle oraz spotkać się z policyjnym Sznupkiem, który opowie o bezpieczeństwie na stoku. Zapraszamy do budowy pojazdów śnieżnych i wspólnego wykonania śniegowego graffiti! Na uczestników czekają liczne animacje i zabawy rodzinne oraz nagrody, prezenty i gadżety. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału w ski aerobiku oraz zapoznania się z prezentacją nowoczesnej odzieży narciarskiej. Harmonogram imprez przedstawia się następująco:

Ustroń – 26.01 – Stok Narciarski Czantoria
Istebna – 2.02 – Stok Narciarska Zagroń
Brenna – 9.02 – Kompleks Rekreacyjno – Wypoczynkowy „Dolina Leśnicy”
Szczyrk – 16.02 – Ośrodek Narciarski Czyrna
Wisła – 23.02 – Ośrodek Narciarski „Stożek”

Uroczyste otwarcie każdej z imprezy nastąpi o godz. 10.00, a już godzinę później odbędzie się slalom rodzinny. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Organizatorami imprezy są gminy Beskidzkiej 5: Brenna, Istebna, Szczyrk, Ustroń, Wisła oraz Radio Zet.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009