Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kolej na Beskidy - wycieczki z przewodnikiem

Kolej na Beskidy - plakat

Kolej na Beskidy - plakat


Kolej na Beskidy - wycieczki z przewodnikiem

Data: 2 lipca 2013 Region: Węgierska Górka

Beskidy to idealne miejsce dla turystów lubiących górskie, piesze wycieczki. Koleje Śląskie. w ramach wakacyjnej akcji „Kolej na Beskidy”, zapraszają do wędrowania z przewodnikiem beskidzkim. Przez cztery letnie miesiące (od czerwca do września, w każdą ostatnią sobotę miesiąca) można się wybrać pociągiem na wycieczkę w góry.Przewodnik będzie oczekiwać na chętnych wędrowców na stacji rozpoczęcia wycieczki. Udział w wycieczce mogą wziąć wszyscy podróżni, którzy okażą bilet na przejazd pociągiem KŚ. Uczestnicy powinni się ubezpieczyć od NNW we własnym zakresie. Pierwsza z proponowanych wycieczek już w sobotę, 29 czerwca.

Miejscem zbiórki będzie stacja Węgierska Górka, a trasa wycieczki poprowadzi szlakiem czerwonym na Baranią Górę. Szczegóły i program dla każdej z wycieczek na plakatach, na stronie internetowej KŚ, a także pod numerami telefonów: 727 030 867 i 727 030 048 (Zespół Ds. Osób Niepełnosprawnych i Turystyki), infolinia KŚ: 727 030 030, (32) 428 88 88.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009