Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Wieści z Beskidzkich Schronisk (31.12.2013)

Wieści z Beskidzkich Schronisk (31.12.2013)

Wieści z Beskidzkich Schronisk (31.12.2013)

Data: 31 grudnia 2013 Region: Beskidy

DZIESIĄTY KARPACKI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY...

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dziesiątym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (10-12.01.2014), w którym uczestniczyć będzie aż 28 schronisk górskich. Są to obiekty: w Dolinie Pięciu Stawów, na Hali Gąsienicowej, Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Łabowskiej, Hali Miziowej, Kalatówkach, Krawcowym Wierchu, Kudłaczach, Luboniu Wielkim, Maciejowej, Markowych Szczawinach, nad Morskim Okiem, na Ornaku, pod Honem, na Polanie Chochołowskiej, Przegibku, Rycerzowej, Starych Wierchach, Stożku, pod Trzema Koronami, na Turbaczu, Wielkiej Raczy, nad Wierchomlą oraz Chata w Łupkowie, Chatka Skalanka, Cyrla, i Gorczańska Chata.We wszystkich schroniskach przez cały weekend (10/12.01.2014) działać będą orkiestrowe sklepiki, w sobotę wieczorem przeprowadzone zostaną licytacje, a w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki, pod wyciągi narciarskie oraz do miejscowości położonych u podnóża.

Wybierzcie się zatem w drugi weekend stycznia w góry, aby przyjemne połączyć z pożytecznym: wycieczkę ze wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I zabierzcie ze sobą duuuuużo pieniędzy, bo w orkiestrowych sklepikach będzie można uzupełnić swój ekwipunek turystyczny, płacąc mniej, niż na nizinach.

Szczegółowe informacje o Dziesiątym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdują się na stronie www.orkiestra.e-beskidy.com

SCHRONISKO - SCHRONISKU...
Podaruj karmę na zimę podopiecznym schroniska dla bezdomnych zwierząt: http://www.klubpodroznikow.com/aktualnosci/84-news/1465-pomagamy-zwierzakom-ze-schroniska

MOUNTAINEERS - DAWCOM...
Z przyjemnością zawiadamiamy, że na progu zimy, do Akcji Dawcom w Darze dołączyła Szkoła Górska Mountaineers - www.mountaineers.eu - oferując Honorowym Dawcom Krwi 20% rabatu na warsztaty oraz kursy lawinowe. Przypominamy, że nasze schronisko również bierze udział w tej akcji.

Pełny wykaz uczestników Akcji Dawcom w Darze znajduje się na stronie www.dawcomwdarze.pl W obliczu nadchodzących Świąt, Waszej szczególnej uwadze polecamy wypieki Cukierni Jagiellońskiej (Kraków, ul. Jagiellońska 5, http://www.cukiernia-jagiellonska.pl/) udzielającej dawcom 10% rabatu na swoje wypieki.

Pozdrawiamy serdecznie!
Maria i Eugeniusz Ogrodowiczowie - gospodarze Schroniska PTTK na Hali Krupowej
tel. 607 033997, 18 4475005
www.krupowa.pl


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009