Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Ludzie gór dla człowieka gór - 3 edycja

Ludzie gór dla Sebastiana

Ludzie gór dla Sebastiana


Ludzie gór dla człowieka gór - 3 edycja

Data: 17 września 2014 Region: Beskidy
Dotychczas wszech królująca na drzewach zieleń coraz częściej zaczyna ustępować miejsca złotym oznakom nadchodzącej jesieni... lato powoli chyli się ku końcowi. Nie oznacza to jednak końca górskiego sezonu, wszak to tylko zmiana szaty – a góry piękne są przecież każdą z pór roku, szczególnie zaś romantyczne i bajkowo kolorowe potrafią być właśnie jesienią.Tym bardziej z wielką radością zapraszam Wszystkich na planową III edycję górskiej imprezy charytatywnej, przebiegającej pod wspólnym hasłem „Ludzie gór dla człowieka gór”. Pierwsza z edycji, wczesną wiosną, na Hali Lipowskiej, uraczyła uczestników atakiem zimy, potem była letnia niezapomniana, o wyjątkowo bogatym programie rozrywkowo-kulturalnym edycja II w klimatycznej Chatce na Gibasach, pora więc na III... była wiosna (i zima wiosną;), było lato, teraz będzie jesień.

Wydawać by się mogło że trudno będzie przebić tak bogaty program jak miała edycja II, a jednak organizatorzy (za co serdecznie dziękuję) znów stanęli na wysokości zadania i po raz kolejny impreza ma bardzo różnorodny i ciekawy program. Impreza odbędzie się w dniach 10 – 12.10.2014 i po raz pierwszy trwać będzie aż trzy dni. Ogólnie mówiąc odbędzie się w Beskidzie Żywieckim – ogólnie gdyż każdy z trzech dni przebiegać będzie w różnym miejscu. Wstępny, wciąż wzbogacany program imprezy przewiduje:

http://s-nikiel-mojegory.pl/artykuly/artykuly/ludziegor3/ludziegor3.index.html#.VBnmoo0cS2H


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009