Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Gorczański Rajd Listopadowy - Śladami Ognia i Liberatora

Panormama Tatr

Panormama Tatr


Gorczański Rajd Listopadowy - Śladami Ognia i Liberatora

Data: 17 listopada 2014 Region: Beskidy
Serdecznie zapraszam wszystkich na Gorczański Rajd Listopadowy grzbietami Gorców. Czeka nas wspaniała przygoda, piękne widoki i moc wrażeń, które na trwałe zapadną nam w pamięć. Rajd jest otwarty dla wszystkich chętnych, jednakże wymaga sporego doświadczenia w chodzeniu po górach, popartego mocną kondycją. Przez 2 dni robimy ponad 50km oraz ponad 2500 metrów podejść.Termin: 22-23 listopada 2014 r. (wyjazd w piątek 21.XI o 21:00), powrót nad ranem 24.XI

• Charakter trasy: trasa przez większą część biegnie po szlakach, jednakże w wielu miejscach będizemy z nich schodzić. Pierwszy dzień będzie się składał z dwóch stromych podejść (na początku na Lubań i na koniec na Forendówkę), jednego stromego zejścia i długiego przejścia po grzbiecie. Tego dnia przechodzimy 25km. Drugi dzień będzie składał się z jednego stromego podejścia (nie po szlaku!) pod Jaworzynę Kamienicką i długiego przejścia na Turbacz i do Rabki - 25,5km. Prawdopodobnie będizemy szli już w śniegu, co znacznie wpływa na zmęczenie i tempo marszu. Trasa wymaga dużego doświadczenia w poruszaniu się po górach przez uczestników - będzie trudna i męcząca. Będizemy szli przez całą sobotę i niedzielę. Odpowiednie przygotowanie w postaci ubioru (m.in. górskie buty, kurtka przeciwdeszczowa, ciepła odzież) i wyposażenia (m.in. plecak i śpiwór) jest niezbędne!

• Transport: zbiórka w piątek o godz. 20:30, dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia. Jedziemy autobusem do Krościenka nad Dunajcem. Powrót autobusem do Krakowa i z Krakowa do Warszawy w poniedziałek o 6:30

• Koszt: 218 zł dla osób ze zniżką studencką, 235 zł bez zniżki studenckiej (zawiera: transport, wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie i wszystkie atrakcje).

• Dodatkowe koszty: kanapki na drogę i pierwsze śniadanie, butelka wody

• Limit miejsc: 10

• Zapisy: tutaj

•W razie pytań: mpaleski (at) gmail.com 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009