Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Diverse Downhill Contest – oficjalna relacja video

Diverse Downhill Contest – oficjalna relacja video

Diverse Downhill Contest – oficjalna relacja video

Data: 7 czerwca 2016 Region: Beskidy
Diverse Downhill Contest na górze Żar 2016 przeszedł do historii. Pomimo trudnych warunków pogodowych na górze Żar dopisali zarówno widzowie, jak i zawodnicy, których na starcie stanęło niemal 250. Aby przybliżyć wam emocje jakie panowały w miniony weekend w Międzybrodziu Żywieckim zapraszamy do obejrzenia relacji video z Diverse Downhill Contest rozegranego po raz pierwszy w historii w zimowej aurze.Przypomnijmy tylko, że niezwykle widowiskowy sobotni konkurs Monster Best Whip wygrał Sebastian Macura pokonując Filipa Zemana i Filipa Kołodzieja. Natomiast w niedzielnych zjazdach nie było większego zaskoczenia i w klasie Elite triumfowali Sławek Łukasik oraz Sonia Skrzypnik. Podium mężczyzn uzupełnili: świetnie jeżdżący Wojciech Czernak i Słowak Martin Knapec, a kobiet: Inka Januła i Anna Sojka. W klasie Junior na najwyższym stopniu podium stanął Sebastian Macura pokonując Węgra Petra Tótha i Jakuba Żbikowskiego.

Miniony weekend pokazał, że Downhill stał się nieodłącznym elementem krajobrazu góry Żar i w przyszłym roku zawodnicy ponownie spotkają się, aby już po raz jedenasty zainaugurować sezon w Międzybrodziu Żywieckim. Zanim jednak to nastąpi, we wrześniu na górze Stożek w Wiśle najlepsi polscy riderzy zmierzą się z europejską czołówką podczas Mistrzostw Europy w zjazdach rowerowych. Już teraz zapowiadamy, że to będzie mocne wydarzenie - nie może was tam zabraknąć!

Oficjalna relacja video Diverse Downhill Contest góra Żar:
https://youtu.be/UJ-V1U89CRYGaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009