Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Wieści z Beskidzkich Schronisk (12.01.2017)

Wieści z Beskidzkich Schronisk (12.01.2017)

Wieści z Beskidzkich Schronisk (12.01.2017)

Data: 13 stycznia 2017 Region: Beskidy

TRZYNASTY KARPACKI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY...
Serdecznie zapraszamy do udziału w Trzynastym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (14/15.01.2017), w którym uczestniczyć będą schroniska: w Dolinie Pięciu Stawów, na Hali Kondratowej, Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Miziowej, Krawcowym Wierchu, Markowych Szczawinach, Ornaku, Polanie Chochołowskiej, Rycerzowej oraz Chatka na Adamach, Chatka Skalanka i Gorczańska Chata. Przez cały finałowy weekend w "grających" schroniskach otwarte będą orkiestrowe sklepiki, w sobotni wieczór przeprowadzone zostaną licytacje, a w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki.

Wybierzcie się zatem w drugi weekend stycznia w góry, aby przyjemne połączyć z pożytecznym: wycieczkę ze wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I zabierzcie ze sobą duuuuużo pieniędzy, bo w orkiestrowych sklepikach będzie można uzupełnić swój ekwipunek turystyczny, płacąc mniej, niż na nizinach. A wszystkich, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Trzynastym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy do udziału w internetowych aukcjach akcji Góry dla Wcześniaków: https://web.facebook.com/gorydlawczesniakow

Więcej informacji: http://orkiestra.e-beskidy.com/W ZIMIE NA HALĘ...
Turystów planujących wycieczki na Halę Krupową (szczególnie w zimie, od strony Krowiarek i Zawoi) bardzo prosimy o telefon (607 033997, 18 4475005) w celu uzyskania informacji o warunkach na szlaku. Jednocześnie przypominamy, że zimą, śnieg na drodze gospodarczej z Sidziny Wielkiej Polany na Halę Krupową, jest regularnie ubijany gąsienicami skutera śnieżnego, dzięki czemu, można tamtędy wygodnie dojść do nas niezależnie od ilości śniegu leżącego na szlakach.

NOWA STRONA KRUPOWEJ...
Z prawdziwą przyjemnością oddajemy do dyspozycji turystów nową wersję strony Schroniska PTTK na Hali Krupowej - www.krupowa.pl - nowocześniejszą, funkcjonalniejszą i atrakcyjniejszą od poprzedniej, lepiej dostosowaną też do wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Zapraszamy do odwiedzania naszego nowego serwisu i korzystania z jego zasobów.

KAMERA NA LUBONIU...
Z przyjemnością zawiadamiamy, że Luboń Wielki dołączył do nielicznego grona schronisk, w których zainstalowane zostały kamery internetowe. Dzięki temu, bieżące warunki na szlakach, można teraz sprawdzić jeszcze łatwiej. Nie poprzestawajcie jednak na wirtualnych wizytach na Luboniu, gdyż żaden obraz nie zastąpi widoku sprzed schroniska, oglądanego na własne oczy... :).

Aktualny obraz z kamery jest dostępny pod adresem: http://k.lubon.pttk.pl


Pozdrawiamy serdecznie!

Maria i Eugeniusz Ogrodowiczowie
gospodarze Schroniska PTTK na Hali Krupowej
tel. 607 033997, 18 4475005
www.krupowa.pl


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009