Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Fundacja GOPR - zbiórka na rzecz Jurka

Fundacja GOPR - zbiórka na rzecz Jurka

Fundacja GOPR - zbiórka na rzecz Jurka

Data: 9 października 2018 Region: Beskidy
Licytacja płyty na rzecz podopiecznego fundacji GOPR. Teraz jest ten czas, by dobro, które Jurek przez całe swoje życie dawał innym – powróciło do niego ze zdwojoną siłą!

Fundacja Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego prowadzi zbiórkę środków na leczenie Jerzego Steca - ratownika Grupy Beskidzkiej GOPR. W ramach zbiórki zorganizowano licytację płyty „Będzie z nami dobrze” Macieja Miecznikowskiego z autografem Artysty. Organizatorzy liczą na to, że niezwykle wymowny tytuł płyty, niejednemu przypomni osobiste spotkanie z ratownikami górskimi, a być może z samym Jurkiem.

Jurek Stec to ratownik z Grupy Beskidzkiej GOPR, to Człowiek z gór - górom oddany, Człowiek - Historia, Człowiek przez duże "C", który od 18-tego roku życia niósł w górach pomoc potrzebującym. Dziś Jurek sam potrzebuje pomocy, by powrócić do zdrowia i do gór. Po przebytym udarze, w wyniku którego doznał częściowego paraliżu, czeka go kosztowna rehabilitacja.

Prowadzona na Facebooku (@Fundacja GOPR) licytacja potrwa do soboty 13. października br. Link do licytacji: https://www.facebook.com/FundacjaGOPR/posts/715739048805949. Organizatorzy zapewniają, że nie jest to ostatnia tego typu akcja! W przyszłości planowane są kolejne licytacje. Oprócz tradycyjnych wpłat na konto oraz licytacji, Fundację można wspierać również poprzez m.in. udział w szkoleniach Akademii GOPR, z których dochód jest przeznaczany na działalność Fundacji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.fundacja.gopr.pl. #WspieramGOPR #FundacjaGOPR

Więcej o przedmiocie licytacji: BĘDZIE Z NAMI DOBRZE to płyta, która nieco nawiązuje do początków działalności muzycznej Macieja Miecznikowskiego. Na stronie internetowej Autora czytamy: „Od lat poruszam się pomiędzy stylami. Mój pierwszy solowy, autorski album to muzyczny patchwork. Nie jest to jednak ani powrót do bluesa, ani jazz, ani muzyka klasyczna, choć te wszystkie gatunki cały czas we mnie buzują. To eklektyczny pop, z żywymi instrumentami. Większość utworów mogę wykonać akompaniując sobie na gitarze czy fortepianie i wciąż słucha się ich dobrze” – mówi o swojej płycie Maciej Miecznikowski.

Humorystyczne podejście znane z utworów zespołu Leszcze zastąpiła refleksja osadzona w lekkich, gitarowych brzmieniach, z domieszką nowoczesnego bluesa, country i muzyki „world”. Pozostał ten sam głęboki, mocny głos.

INFORMACJE O TWÓRCACH PŁYTY:
produkcja muzyczna, instrumenty klawiszowe – Marcin Urban
aranżacja – Maciej Miecznikowski, Marcin Urban
nagranie, mix, mastering – Błażej Domański / Studio 7
gitary – Wiktor Tatarek
gitara basowa – Łukasz Dudewicz, Piotr Żaczek (na zdjęciu)
perkusja – Robert Luty, Przemysław Kuczyński
chórki – Malwina Kalińska, Aleksandra Tabiszewska, Jan Radwan

Informacje o płycie ze strony Autora: maciejmiecznikowski.pl


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009