Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Dyskusja o turystyce

Dyskusja o turystyce

Forum będzie ponadto okazją do uzyskania informacji na temat możliwości pozyskiwania unijnych funduszy na działalność turystyczną. A na rozwój turystyki w latach 2007-20013 dostępne są pieniądze z różnych programów operacyjnych, m.in. z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Początek godzina 9.00. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej projektu: www.tws.org.pl.


(mim)
POLSKA Dziennik Zachodni


Dyskusja o turystyce

Data: 23 lutego 2008 Region: Beskidy


Ponad 2,5 tysiąca uczestników: przedstawiciele samorządów, przedsiębiorstw działających w branży turystycznej i organizacji turystycznych wzięło udział w szkoleniach i warsztatach odbywających się w ramach projektu "Turystyka - wspólna sprawa".

Dotychczas branżę turystyczną w naszym kraju charakteryzował niski poziom świadczonych usług oraz brak współpracy między regionami. Aby to zmienić powstał projekt "Turystyka - wspólna sprawa". To cykl szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorstw, organizacji i samorządów zajmujących się turystyką. Jego celem jest poprawa konkurencyjności branży turystycznej poprzez podniesienie umiejętności zawodowych osób w niej pracujących. Partnerami projektu w województwie śląskim są: Śląska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie "Region Beskidy", Częstochowska Organizacja Turystyczna oraz Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej.

W najbliższą środę (27 luty), w hotelu Diament w Katowicach odbędzie się konferencja podsumowująca dotychczasowe osiągnięcia projektu. Grupy partnerskie, które stworzyły bądź rozwijały istniejące już regionalne produkty turystyczne zaprezentują efekty swojej pracy. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009