Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Diverse Downhill Contest 2008

Diverse Downhill Contest 2008

Kolejne edycje waszego ulubionego cyklu (za internetową ankietą rower.com) odbędą się: 8 czerwca góra Żar (Międzybrodzie), 20 lipca otwarte Mistrzostwa Polski góra Stożek (Wisła), 24 sierpnia Snieżnica (Kasina Wielka). CU out there.

Oficjalnym sponsorem Diverse Downhill Contest są: Diverse, Nissan, Festina i Prong Clothing


Beskidy24.pl


Diverse Downhill Contest 2008

Data: 20 kwietnia 2008 Region: Beskidy


Dla wszystkich niecierpliwych i spragnionych mocnych wrażeń… już 27 kwietnia w Myślenicach wielka inauguracja sezonu na trasach Downhill Contest 2008, rozgrywanych w tym sezonie pod szyldem marki Diverse jako sponsora tytularnego. Zapraszamy wszystkich pasjonatów kolarstwa zjazdowego do zmierzenia się z czasem i zmodyfikowaną myślenicką trasą.

Tymczasem pod adresem www.freestyle.pl/downhill rusza oficjalny serwis cyklu Diverse Downhill Contest 2008, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje odnośnie uczestnictwa w imprezie.

W tym roku przygotujcie się na jeszcze większą dawkę adrenaliny, podczas każdej z imprez szykujemy dla was dodatkowe atrakcje !

Start w zawodach jest otwarty zarówno dla amatorów jak i zawodników z licencją, przy czym Ci ostatni dodatkowo walczyć będą o punkty Pucharu Polski.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009