Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Majówka w Szczyrku

Majówka w Szczyrku

3 Maja

Festyn Strażacki

Impreza organizowana przez OSP w Szczyrku z okazji przekazania nowego wozu strażackiego przez Urząd Miejski w Szczyrku - miejsce imprezy Estrada "Skalite"

Odpust - Sanktuarium na Górce

1-4 Maja
Mistrzostwa Europy Bojowników - wystawa rybek, połączona z konkursem na najlepszy okaz Bojownika w Europie - miejsce imprezy ośrodek "Siemion"

Serdecznie zapraszamy


Beskidy24.pl


Majówka w Szczyrku

Data: 28 kwietnia 2008 Region: Szczyrk


Zapraszamy na majówkę do Szczyrku. Program imprezy poniżej.


1 Maja

Majowy Festyn "Jedynki"
Zabawa plenerowa organizowana przez ZSPiG nr 1. W programie muzyka, zabawa, tańce oraz regionalna kuchnia - miejsce imprezy Estrada "Skalite"

Rajd górski "Zielenią się buki"
Trasa imprezy bedzie wiodła w rejon Klimczoka oraz Skrzycznego. Wymarsz o godz. 9:00 spod Urzędu Miejskiego w Szczyrku. Planowane zejście na metę przy kinie "Skalite" w Buczkowicach o godz. 15:00. Na mecie rajdu rozwiązanie konkursu turystycznego, gry i zabawy oraz ciepły posiłek.

2 Maja
Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Górali ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki w Sanktuarium na "Górce" po mszy św. o godz. 19:00

Wieczór z poezją i sztuką

w programie poezja czytana i śpiewana. Występ zespołu "DUCH DWOOCH". Piosenki Wysockiego, SDM, Kaczmarskiego, Grechuty, muzyka rosyjska i ukraińska - miejsce imrezy Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji - godz. 18:00GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009