Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Najlepszy Zespół Góralski TKB wybrany!

Najlepszy Zespół Góralski TKB wybrany!
Na zdjęciu zespół "Ziemia Żywiecka z Żywca"

Zespół Ziemia Żywiecka z Żywca to zespół utytułowany, zdobywca wielu nagród zarówno na forach międzynarodowych jak i krajowych. Zachęcając do oglądania swoich występów Zespół podkreśla wyjątkowość i „prawdziwy ogień podczas tańca dziewcząt”.


Beskidy24.pl

Najlepszy Zespół Góralski TKB wybrany!

Data: 10 sierpnia 2008 Region: Beskidy

„Najlepszy Zespół Góralski” 39 festiwalu Folkloru Górali Polskich Tygodnia Kultury beskidzkiej wybrany przez widzów amfiteatru Pod Grojcem w Żywcu oraz internatów to Ziemia Żywiecka z Żywca (w ubiegłym roku laureatem tej nagrody został Zespół Harnasie z gminy Poronin).

Podczas finałowego koncertu zespół otrzymał statuetkę oraz ufundowaną przez Koalicję Marek Ziem Górskich nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł. Kolejne dwa zespoły, które zajęły kolejne miejsca w głosowaniu internatów
i widzów amfiteatru to Podegrodzie i zespół Holny z Zakopanego. Niektórzy internauci otrzymali drobne upominki ufundowane przez Głównego Sponsora TKB – Grupę Żywiec.

W głosowaniu wzięło udział blisko 6 tysięcy osób. Przez cztery dni (2.08-5.08) widzowie w amfiteatrze otrzymali specjalne kupony, na których mogli zaznaczyć swojego faworyta, natomiast internauci oddawali swój głos na stronie internetowej www.koalicja.com.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009