Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » X edycja programu Moje Bieszczady

Fot.: Arch. Beskidy24.pl

Fot.: Arch. Beskidy24.pl

Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny BdPN w Ustrzykach Dolnych zaprasza grupy uczestniczące w programie „Moje Bieszczady” do bezpłatnego zwiedzania Muzeum Przyrodniczego BdPN w Ustrzykach Dolnych, w dowolnym terminie od września do maja. Prosimy o telefoniczne ustalenie terminu spotkania (tel. 461 10 91).

BDPN

Beskidy24.pl

X edycja programu Moje Bieszczady

Data: 2 stycznia 2009 Region: Ustrzyki Górne

We wrześniu rozpoczęła się X edycja programu edukacji ekologicznej „Moje Bieszczady” organizowanego przez Ośrodek Naukowo – Dydaktyczny BdPN . Uczestnikami są uczniowie kl. IV-VI z bieszczadzkich szkół podstawowych. Do programu przystąpiło 26 szkół tj. 372 uczniów i 26 nauczycieli. Realizacja programu trwa rok.

Uczestnicy programu otrzymali pakiety zadań na jesień i zimę. Pakiety zawierają opisy zadań i arkusze do zapisywania obserwacji. Zadania przeznaczone są do samodzielnego wykonania przez uczniów lub pracy w zespole. Przed przystąpieniem do realizacji zadań prosimy Opiekuna grupy o omówienie z uczniami sposobu ich wykonywania. Sprawozdanie z realizacji pakietu zimowego należy przysyłać w czerwcu, łącznie z pozostałymi sprawozdaniami (jesień i wiosna). Do pakietu zimowego dołączono wzór sprawozdania . Kolejne pakiety (wiosna i lato) zostaną przekazane w lutym.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009