Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » TransCarpatia Promo Tour na ISPO w Monachium

TransCarpatia 2008 Fot.: Kazek

TransCarpatia 2008 Fot.: Kazek


Podczas targów ispo winter ‘09 polscy odwiedzający będą mieli możliwość skorzystania z tzw. Polish Vistor Lounge (sala B11) zorganizowanej w ramach projektu International Visitor Lounge dla krajów, z których na targi przyjeżdżają znaczące liczby odwiedzających. Tym samym polscy goście targowi będą mogli skorzystać tutaj bezpłatnie z dostępu do internetu, wypić kawę/herbatę lub coś drobnego przekąsić, a także nawiązać interesujące kontakty z przedstawicielami handlu innych krajów oraz zapoznać się z funkcjonującą na poszczególnych rynkach prasą branżową.


Serdecznie zapraszamy Państwa do Monachium na największe święto branży sportowej – na targi ispo winter 2009! 
 


Więcej informacji na www.transcarpatia.pl


TransCarpatia Promo Tour na ISPO w Monachium

Data: 27 stycznia 2009 Region: Beskidy


Już za niespełna tydzień, w pierwszy weekend lutego 2009, w Monachium (Niemcy) rozpocznie się 69. edycja największych na świecie targów sprzętu i mody sportowej – ispo winter 2009 (1-4.02.2009).

Ponownie ponad 2000 wystawców będzie tutaj prezentować najnowsze kolekcje mody, obuwia oraz sprzętu sportowego zapowiadające trendy, jakie obowiązywać będą na międzynarodowym rynku w następnym sezonie 2009/2010. Imprezę tę odwiedzi ok. 65.000 specjalistów z branży sportowej z całego świata.

Targi ispo to od wielu lat niekwestionowany lider wśród branżowych imprez targowych organizowanych dla międzynarodowych producentów odzieży, obuwia sportowego a także wszelkich sportowych akcesoriów.

Nie ma na świecie drugiej tak kompletnej, bardziej dostosowanej do potrzeb klienta branżowego a zarazem budzącej większe emocje platformy prezentacji nowości dostępnych na rynku sportowym. Świadczy o tym najlepiej międzynarodowy charakter targów: ponad 80% wystawców i 65% odwiedzających pochodzi z zagranicy.

Wśród marek prezentowanych w Monachium aż roi się od prawdziwych liderów rynku, marek o światowym zasięgu oddziaływania na rynek mody sportowej, kształtujących światowe trendy, a tym samym również w dużym stopniu świadomość konsumenta ostatecznego.

W gronie wystawców i odwiedzających na tegorocznych targach nie zabraknie oczywiście polskich firm (24 wystawców i ponad 1000 odwiedzających z Polski). Obecne będą również inne polskie akcenty. W tym roku podczas ispo Climbing Movie Night (Noc z filmami o wspinaczce) zaprezentowany zostanie cykl filmów nakręconych przez polską ekipę – specjalistów od filmów związanych ze sportami ekstremalnymi Hybryda Film Studio, a przez całe targi pomiędzy halami A5 i A6 będzie można odwiedzić stoisko i oglądać wystawę zdjęć z międzynarodowego wyścigu na rowerach górskich TransCarpatia. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009