Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego ruszyła

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego

Raporty z zajeć

Niedziela (8 luty)
W niedzielę 8 lutego po raz kolejny trenowaliśmy na trasach Kubalonki. Trening prowadzili Mariusz Zowada i Paweł Gorzołka - legenda narciarstwa biegowego (czterokrotny Mistrz Polski, wielokrotny reprezentant na Mistrzostwach Świata i Europy).

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego - Zajęcia 8.02.2009 r.Pomimo obaw związanych z sobotnią odwilżą stan tras na szczycie Kubalonki był zupełnie niezły.
Pod czujnym okiem naszych wspaniałych trenerów mogliśmy z zapałem doskonalić umiejętności techniczne i szlifować kondycję.


Andrzej Nowiński

Beskidy24.pl

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego ruszyła

Data: 29 stycznia 2009 Region: Beskidy

W niedzielę 25.01.2009 r. odbyły się na trasach biegowych Kubalonki pierwsze zajęcia naszej Szkoły w sezonie 2009. Zajęcia prowadził Piotr Śliwka – Mistrz Polski z roku 2006 na dystansie 50 km i aktualnie drugi trener Reprezentacji Polski w dwuboju klasycznym.

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego (niedziela, 25 stycznia)Piękna pogoda, dobre humory wszystkich kursantów i dodatkowa atrakcja w postaci ekipy TVP Katowice, która filmowała nasze zajęcia pozwalają stwierdzić, że zajęcia były ze wszech miar udane.

Sprawozdanie Pani Redaktor Hanny Blokesz z zajęć Ustrońskiej Szkoły Narciarstwa BiegowegoTelefony kontaktowe:

Miejska Informacja Turystyczna – (33) 854-26-53
Andrzej Nowiński – 602-280-294


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009