Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » W Wiśle znowu obniżą ceny!

W Wiśle znowu obniżą ceny!

W tym roku ma być ponad 100 przecenionych punktów. Każdego dnia przyłączają się kolejne miejsca.

- Ten rok dla wszystkich będzie cięższy, widać to po pierwszych miesiącach. Dlatego tak ważne są działania promocyjne na najwyższym poziomie. Jeśli turysta przyjedzie tu przed sezonem, na pewno wróci latem i zimą - mówi Michał Kumala dyrektor hotelu Patria w Wiśle.

Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak w ubiegłym roku i tym razem Wisła w majowy weekend zapełni się turystami.

Organizatorami „Wisły za półdarmo” są: Grupa PRC, Urząd Miasta Wisła, TWA Group Polska, Wiślańskie Centrum Kultury.

Osoba kontaktowa:
Michał Raszka
Specjalista ds. Relacji Medialnych
Grupa PRC Sp. z o.o.
tel: (032) 364 04 07
tel. kom.: +48 660 443 983
e-mail: michal.raszka@prc.pl

Beskidy24.pl

W Wiśle znowu obniżą ceny!

Data: 17 lutego 2009 Region: Wisła

Choć tegoroczna edycja „Wisły za półdarmo” będzie dopiero w maju, noclegi w promocyjnych cenach można już rezerwować. Wiślacy do akcji zgłosili ponad 50 obiektów, w tym 28 hoteli i pensjonatów!


„Wisła za półdarmo”
to ewenement, jedna z najbardziej oryginalnych form promocji miasta w Polsce. W październiku 2008 roku po raz pierwszy górski kurort obciął ceny o połowę. W akcji wzięło udział prawie 70 punktów, a w żadnym z 30 hoteli i pensjonatów nie było wolnych miejsc. Przyjechały tłumy turystów, Wisła pękała w szwach.

W tym roku impreza odbędzie się od 22 do 24 maja, ale organizatorzy już ruszyli z promocją. Lista obiektów tańszych o 50 proc. obejmuje 28 hoteli i pensjonatów, 16 restauracji, pubów i cukierni, poza tym quady, całoroczne lodowisko i off-roadowe przeprawy samochodami terenowymi.

- „Wisła za półdarmo” to świetna promocja dla miasta i wiślańskich firm. Podczas kiedy wszyscy robią oklepane festiwale i festyny, my łączymy całą Wisłę wspólnym celem, to jedyna taka akcja w Polsce – tłumaczy Iwona Chlebowska, dyrektor generalna Grupy PRC, współorganizatora wydarzenia.

Działa też strona internetowa miastowisla.pl, ze stale aktualizowaną listą przecenionych miejsc. „Wisła za półdarmo” prezentowana będzie na targach turystycznych m.in. w Łodzi, Gdańsku i Katowicach – to efekt mocniejszego zaangażowania magistratu.

– Chcemy, by impreza miała jeszcze większy rozmach niż w zeszłym roku. Dlatego zaproponujemy wszystkim odwiedzającym w tym czasie Wisłę dodatkowe atrakcje: aktywny wypoczynek, koncerty, konkursy ale szczegółów nie zdradzę – mówi Andrzej Molin, burmistrz Wisły.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009