Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego zaprasza

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego zaprasza

Niedziela (8 luty)
W niedzielę 8 lutego po raz kolejny trenowaliśmy na trasach Kubalonki. Trening prowadzili Mariusz Zowada i Paweł Gorzołka - legenda narciarstwa biegowego (czterokrotny Mistrz Polski, wielokrotny reprezentant na Mistrzostwach Świata i Europy).

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego - Zajęcia 8.02.2009 r.Pomimo obaw związanych z sobotnią odwilżą stan tras na szczycie Kubalonki był zupełnie niezły. Pod czujnym okiem naszych wspaniałych trenerów mogliśmy z zapałem doskonalić umiejętności techniczne i szlifować kondycję.


Niedziela
(25 styczeń)
W niedzielę 25.01.2009 r. odbyły się na trasach biegowych Kubalonki pierwsze zajęcia naszej Szkoły w sezonie 2009. Zajęcia prowadził Piotr Śliwka – Mistrz Polski z roku 2006 na dystansie 50 km i aktualnie drugi trener Reprezentacji Polski w dwuboju klasycznym.

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego (niedziela, 25 stycznia)Piękna pogoda, dobre humory wszystkich kursantów i dodatkowa atrakcja w postaci ekipy TVP Katowice, która filmowała nasze zajęcia pozwalają stwierdzić, że zajęcia były ze wszech miar udane.

Sprawozdanie Pani Redaktor Hanny Blokesz z zajęć Ustrońskiej Szkoły Narciarstwa Biegowego


Andrzej Nowiński

Beskidy24.pl

Data: 13 luty 2009 Region: Ustroń

Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego zaprasza


II Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Narciarskich Techniką KlasycznąUstrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego zaprasza !!


Raporty z zajeć

Niedziela (29 marzec)
W niedzielę 29.03.2009 r. odbyły się kolejne zajęcia naszej Szkoły w sezonie 2009. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu spotkaliśmy się na trasach Kubalonki.

Tym razem warunki śniegowe nie były już tak dobre jak w ubiegłym tygodniu. Nad Kubalonką wisiała gęsta mgła i lekko siąpił deszcz, w zajęciach pomimo tego uczestniczyło kilkanaście osób, które trzeba pochwalić za hart ducha. Trasy były pomimo złych warunków pogodowych przygotowane dobrze.
Zajęcia prowadził trener Piotr Śliwka.

Niedziela (22 marzec)

W niedzielę 22.03.2009 r. odbyły się kolejne zajęcia naszej Szkoły w sezonie 2009. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu spotkaliśmy się na trasach Kubalonki.

22 marzec 2009W zajęciach uczestniczyło kilkanaście osób, które mogły trenować chyba w najlepszych warunkach w tym sezonie. Poprzedniego dnia Kubalonce sypał śnieg, a w nocy złapał lekki mróz dlatego trasy były przygotowane bardzo dobrze. W trakcie zajęć zrobiliśmy sobie przerwę, żeby wspólnie uczestniczyć poprzez szkło telewizora w największym sukcesie polskiego narciarstwa biegowego – JUSTYNA KOWALCZYK ZDOBYŁA PUCHAR ŚWIATA. Zajęcia prowadził trener Piotr Śliwka.

Niedziela (15 marca)
content-photoW niedzielę 15.03.2009 r. odbyły się kolejne zajęcia naszej Szkoły w sezonie 2009. Tym razem spotkaliśmy się na trasach Kubalonki. W zajęciach uczestniczyło kilkanaście osób, które nie zraziły się lejącym w dolinach deszczem. Na Kubalonce sypał śnieg, a dodatkową atrakcją była możliwość obserwacji Mistrzostw Polski psich zaprzęgów. Zajęcia prowadziła trenerka Amelia Wróbel.


Niedziela (1 marca)

content-photoW niedzielę 01.03.2009 r. odbyły się kolejne zajęcia naszej Szkoły w sezonie 2009. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu spotkaliśmy się  przygotowanych trasach na bulwarze nadrzecznym w Ustroniu. O coraz większej popularności szkoły świadczy coraz większa liczba uczestników na naszych zajęciach. Zrobimy wszystko żeby już na najbliższych zajęciach do dyspozycji ćwiczących byli dwaj trenerzy.

Marysię PawłowskąNa załączonych zdjęciach znajdziecie m.i. najmłodszą uczestniczkę zajęć – czteroletnią Marysię Pawłowską. Zajęcia prowadził Mariusz Zowada.GaleriaKomentarze

 

  • dodano luty 18, 2009 18:36

    Dodany przez: skipol , temat: Brawo.

    Zdaje się, że w skali kraju inicjatywa bez precedensu.Gratulacje!

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009