Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Szymon Kołecki i Leszek Blanik gośćmi Pucharu Śląska Spokey ...

Nordic Walking - plakat

Nordic Walking - plakat


Data: 31 lipca 2010 Region: Brenna

Szymon Kołecki i Leszek Blanik gośćmi Pucharu Śląska Spokey Nordic Walking

Niecodzienny event z udziałem polskich olimpijczyków: Szymona Kołeckiego i Leszka Blanika odbył się 3 lipca w Brennej.Puchar Śląska Spokey Nordic Walking to impreza, która ma na celu rozpropagowanie w całej Polsce zdrowego stylu życia. Ten niezwykle popularny sport, przyciąga rzesze coraz to nowych miłośników, którzy regularnie spotykają się na każdych zawodach tworząc wielką rodzinę wiernych fanów Nordic Walking.

Firma Spokey, producent sprzętu sportowego i sponsor wydarzenia, chętnie angażuje się w promowanie różnorodnych dziedzin sportu. „Promowanie sportu to dla firmy Spokey cel nadrzędny, wynikający z głębokich przekonań nie tylko władz firmy, ale i pracowników – wielu z nich to prawdziwi pasjonaci różnych dyscyplin sportowych. Wspieranie sportu to zarazem cel, który pozwala łączyć w sobie również priorytety firmy jako jednostki gospodarczej w celu budowania przewagi konkurencyjnej”. – komentuje Mirosław Stopa, Prezes Zarządu Spokey sp. z o.o.

Największą atrakcją zawodów był przyjazd wielkich sportowców międzynarodowej klasy, Ambasadora marki Spokey - Szymona Kołeckiego - dwukrotnego Wicemistrza Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów oraz Leszka Blanika - dwukrotnego medalisty olimpijskiego w gimnastyce sportowej. Zadaniem olimpijczyków było wsparcie oraz doping zawodników, którzy walczyli o cenne nagrody.

Nordic Walking, to nie tylko zwykły marsz z kijami, to sposób na życie, czego dowodem są licznie przybywający zawodnicy z różnych zakątków Polski. Niezapomniana atmosfera i wielkie emocje, jakie towarzyszą zwykłym ludziom na mecie, porównywalne z tymi, jakie często możemy oglądać przy okazji największych imprez sportowych. Cykl imprez Nordic Walking to również zwycięstwo zdrowego i aktywnego trybu życia wśród rodziny, przyjaciół i znajomych na łonie natury, czemu przyświeca cel organizacji imprezy. Szymon Kołecki i Leszek Blanik to zdeklarowani ambasadorzy propagowania aktywności sportowej, stąd udział sportowców w sobotniej imprezie.

Spotkanie odbyło się przy amfiteatrze w centrum Brennej! Zapisy na bieg były od 8:30 - 10.00, wspólna rozgrzewka o godzinie 10:40, start o godz. 11, dekoracja zawodników w godz. 13-14.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009