Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Sezon na Skrzycznem

Sezon na Skrzycznem

Data: 10 stycznia 2013 Region: Szczyrk

Sezon na Skrzycznem


Dla wszystkich fanów śnieżnego szaleństwa mamy doskonałą wiadomość. Już w ten weekend, a dokładnie – 15 grudnia zainaugurowany został sezon narciarski w szczyrkowskim Centralnym Ośrodku Sportu. Dla narciarzy i snowboardzistów oznacza to przede wszystkim uruchomienie popularnego Skrzycznego – homologowanej przez FIS, a jednocześnie jednej z najlepszych i najbardziej popularnych polskich tras.
- Jesteśmy przekonani, że goście nie zawiodą nas również w tym roku – mówi Jacek Cwetler, dyrektor Działu Marketingu COS-u. – Każdego sezonu, fani szaleństw na białym puchu odwiedzają nas tłumnie przede wszystkim przez wzgląd na wyjątkowe warunki i zjazdowe doznania jakich mogą się spodziewać na Skrzycznem.

Trasa – co ważne – z homologacją FIS – otwarta została na odcinkach Skrzyczne – Grzebień (przejazd przez kaskadę) - Jaworzyna. Przy braku możliwości zjazdu z Jaworzyny każdy może liczyć na darmowy zjazd kolejką krzesełkową.

- Start sezonu w ośrodku to doskonała wiadomość przede wszystkim dla naszych gości z Podbeskidzia oraz Aglomeracji Śląskiej. Wystarczy bowiem niespełna półtorej godziny by samochodem dostać się do centrum śnieżnego szaleństwa – podkreśla Cwetler.

Bliska odległość, ale także – doskonała infrastruktura turystyczna zachęcają do weekendowych wypadów na Podbeskidzie. Rozbudowana baza hoteli, restauracji i karczm, a przede wszystkim – wspaniałe warunki narciarskie to świetny pomysł na przedświąteczny wypad, do którego zachęcać może śnieżna aura, obecna już w całym kraju.

- Tych, którzy już mieli okazję odwiedzić nasze stoki, jak sądzę nie muszę zachęcać do ponownej wizyty. Tych, którym jeszcze nie było to dane – zapraszam gorąco. Jestem pewien, że nie pożałują
– podsumowuje Jacek Cwetler.

Więcej informacji: www.szczyrk.cos.pl


GaleriaKomentarze

 

  • dodano listopada 9, 2017 12:28

    Dodany przez: Ola , temat: odp

    Super post, juz nie moge się doczekać zimy

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009