Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Powitanie Nowego Roku - stok Cieńków

Powitanie Nowego Roku - stok Cieńków

Data: 11 stycznia 2013 Region: Wisła

Powitanie Nowego Roku - stok Cieńków


W tym roku Nadwiślańska Agencja Turystyczna, właściciel Stacji Narciarskiej „Cieńków” w Wiśle, zaproponowała wszystkim miłośnikom białego szaleństwa zupełnie inne powitanie nowego roku. O godzinie 21:00 rozpoczął się „BAL SYLWESTROWY” na stoku Cieńkowa. Pomysł spotkał się z wielkim zainteresowaniem narciarzy i snowboardzistów w różnym wieku. W sumie tej nocy na Stacji Narciarskiej „Cieńków” bawiło się ok. 1000 osób. Zamiast balowych sukien i garniturów obowiązywały narty, deski i zimowe stroje. Nie zabrakło jednak masek, serpentyn i błyszczących ubiorów. Wielu uczestników wykazało się niesamowitą inwencją w doborze narciarskiego stroju sylwestrowego.Zamiast wejść w Nowy Rok, wszyscy uczestnicy „imprezy” po prostu w niego wjechali !

Organizatorzy zapewnili wspaniale przygotowany, oświetlony stok czynny do godziny 1:00. Każdy uczestnik otrzymał kiełbaskę na gorąco, a o północy, zgodnie z tradycją, był szampan, mała przekąska oraz słodycze dla najmłodszych. Nie zabrakło także fajerwerków i sztucznych ogni. Po powitaniu Nowego Roku na szczycie odbył się zjazd z pochodniami, zainaugurowany przez Szkółkę Narciarską „Skizy”. Cały czas otwarte były wszystkie lokale gastronomiczne.

Po uśmiechniętych twarzach można śmiało powiedzieć, że impreza była udana.

Organizator zapowiada, że tak dobrze rozpoczęty Nowy Rok, należy także dobrze skończyć, dlatego już dziś zaprasza na następnego Sylwestra. Jednocześnie zapewnia, że to nie ostatnia niespodzianka dla miłośników białego, zimowego szaleństwa w tym sezonie.

Wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy SN „Cieńków” składa serdeczne podziękowania za tak wspaniałą i kulturalną zabawę.

Na stronie www.cienkownarty.pl, znajdziecie Państwo relację zdjęciową oraz wszelkie aktualności dotyczące Stacji Narciarskiej „Cieńków” w Wiśle Malince.


 


Komentarze

 

  • dodano listopada 9, 2017 12:28

    Dodany przez: Ola , temat: odp

    podoba mi się to miejsce

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009