Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Gitaryn 2014

Gitaryn 2014

Gitaryn 2014


Data: 5 lipiec 2014

Gitaryn 2014


29 czerwca, odbył się III GITARYN. Pogoda dopisała. Ludzie dopisali. Pogoda się zepsuła, ludzie zniknęli. Trudno. Zostali tylko najwytrwalsi, a ich hart ducha nagrodzony został wspaniałym koncertem Wolnej Grupy Bukowina.
W części konkursowej wystąpili: Jacek Piechocki, Patryk Demkowski, Adam i Marcin Nawroccy (Bracki Band), Martyna Knapik z akompaniującym Józefem Sadlikiem, Marta Szarzec z gitarzystą Jakubem Gorzelanym, Marcin Kraś z synem Filipem i Mariusz Śniegulski. Jury w składzie: Barbara Nawrotek-Żmijewska, Maria Matula i Gabriel Grzesiak uzgodniło werdykt, według którego III miejsce zdobył Patryk Demkowski z Wisły, II miejsce Marcin Kraś z Górek Wielkich. I miejsce obronił zeszłoroczny zwycięzca Mariusz Śniegulski.

Pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za zgłoszenie się i za występy. Mam nadzieję, że tak samo jak ja traktują ten konkurs jedynie jako pretekst do wspólnej zabawy i że ich postawa wpłynie mobilizująco na tych wszystkich, którzy potrzebują jeszcze trochę czasu na to, by podjąć tę decyzję. Sam bardzo sobie cenię możliwość sprawdzenia siebie i przezwyciężania własnej tremy. Dla mnie każde wystąpienie to ogromne przeżycie, warte kontynuacji.

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć pod tym linkiem: http://ustron.pl/fotogaleria-823-gitaryn.htm

Jacek Piechocki.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009